legowisko dla psa

O firmie

York Group Gertruda Czechowicz to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma, która zrodziła się z ogromnego zamiłowania do zwierząt. Wieloletnia pasja do psów oraz kotów wywodzi się z rodzinnych tradycji właścicielki firmy, której od zawsze towarzyszyła troska o dobro czworonogów.
York Group Gertruda Czechowicz to polskie przedsiębiorstwo z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży zoologicznej. Firma zaliczana jest do jednych z największych w Polsce producentów akcesoriów dla psów i kotów. Produkty naszej firmy eksportowane są do ponad piętnastu krajów świata z czego ponad połowa asortymentu trafia na rynek niemiecki oraz angielski.

York Group Gertruda Czechowicz jest firmą nowoczesną, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne co daje nam przewagę nad konkurencją. Duże możliwości techniczne jak i produkcyjne, wspierane fachową wiedzą i doświadczeniem świetnie wyszkolonego zespołu, pozwalają nam na tworzenie niezwykle eleganckich i praktycznych akcesoriów dla psów które zawsze cieszą się ogromnym popytem wśród licznej rzeszy klientów nie tylko w kraju ale również i poza jego granicami. W produkcji naszych produktów stosujemy materiały o najwyższej jakości które od ponad ośmiu lat sami importujemy od dostawców we Francji oraz Włoszech co daje nam gwarancję że oferowane przez nas  produkty dla psów oraz kotów są eleganckie, funkcjonalne no i przede wszystkim niezwykle wytrzymałe.

Sklep internetowy www.legowiskodlapsa.pl to nasza firmowa platforma sprzedażowa która oferuje polskim klientom szeroką ofertę różnego rodzaju legowisk dla psów i kotów. Na półkach sklepu znajdą Państwo doskonałej jakości posłania niemal dla każdej rasy psów – począwszy od yorków i maltańczyków a skończywszy na bernardynach czy też dogach niemieckich. Każdy z oferowanych przez nasz sklep produktów został sprawdzony oraz przetestowany nie tylko pod względem jakości ale również przydatności dla danej rasy, bowiem – jak zapewne wszystkim Państwu wiadomo – wszystkie mają odmienne potrzeby jeśli chodzi o wygodę w trakcie wypoczynku i snu.

Dla osób które do końca nie są zdecydowane na zakup legowiska w naszym sklepie proponujemy zapoznanie się z ofertą naszego partnera który to posiada  nie tylko nasze posłania ale także produkty wielu innych firm. Wystarczy że klikną Państwo tutaj www.york-shop.pl/legowiska.html by zobaczyć wszystkie legowiska naszego partnera. 

Zadowolenie naszych klientów, daje nam motywację do działania i rozwijania naszej firmy dlatego jesteśmy ogromnie wdzieczni za zakupione przez Państwa legowiska w naszym sklepie. Mamy nadzięję że posłużą one Waszym psom i kotom przez kilka jak nie kilkanaście lat.

Czarna torba z eko skóry
Coraz częściej podróżujemy z psem i to nie zawsze na tak bardzo odległe dystanse, by musiał na
Cena od: 140.00 zł
Śliwkowa torba transportowa York Design
Tym Państwu, którzy chcieliby umilić swoim pupilom czas podróży i zamiast trzymać je na kolana
Promocja: 150.00 zł
Różowe posłanie Home Sweet Home
Obserwując wszelkie tendencje związane z zoologią bez trudnu zauważyć można, że rola psa na p
Cena od: 70.00 zł
Budka hawajskie kwiaty
Oryginalne i wygodne legowisko dla psa to akcesorium niezbędne, gdy w naszym domu mieszka mały czw
Cena od: 95.00 zł