legowisko dla psa
Sofa tygrysek

Sofa tygrysek

W naszym internetowym sklepie internetowym pojawiły się nowe posłania dla małych psów, które z
Cena od: 140.00 zł
Sofa żyrafa

Sofa żyrafa

 Zalety sofy dla psa:wypełniona kulkami silikonowymi które zapewniają wysoki komfortobsz
Cena od: 140.00 zł
Sofa dla psa czarno-różowa

Sofa dla psa czarno-różowa

Większość właścicieli małych psów jest zdania że ich czworonożne pociechy nie potrzebują d
Cena od: 140.00 zł
Sofa dla psa jasny beż

Sofa dla psa jasny beż

Zastanawiając się nad wyborem posłania musimy zdać sobie przede wszystkim sprawę z tego, że  
Cena od: 140.00 zł
Sofa dla psa zielona

Sofa dla psa zielona

Yorki to psy o bardzo szczególnych wymaganiach jeśli chodzi p legowisko. Z pewnością nie zadowol
Cena od: 140.00 zł
Sofa Yorkshire Terrier niebiesko-czarna

Sofa Yorkshire Terrier niebiesko-czarna

Bardzo modne w ostatnim czasie legowiska sofy, które bardzo często można zauważyć podczas wyst
Cena od: 140.00 zł
Sofa dla psa ecru

Sofa dla psa ecru

Legowisko jest jednym z najważniejszych akcesoriów jakie powinien otrzymać od nas szczeniak jak t
Cena od: 140.00 zł
Sofa dla psa czarno-fioletowa

Sofa dla psa czarno-fioletowa

Czarno-fioletowa sofa jest idealnym miejscem do odpoczynku dla każdego małego pieska którego waga
Cena od: 140.00 zł
Sofa dla psa niebieska

Sofa dla psa niebieska

Komfort i wygoda psa to nasze główne priorytety podczas tworzenia nowego legowiska, dlatego wszyst
Cena od: 140.00 zł
Sofa dla psa różowa

Sofa dla psa różowa

Wytworna sofa w kolorze różowym to produkt najwyższej jakości który zaprojektowany został z my
Cena od: 105.00 zł

Sofa dla psa - czy ten kształt i typ legowiska będzie odpowiedni?

Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji akcesoriów dla psów daje nam jasny pogląd na to że nie tylko wymiary posłania mają ogromne znaczenie lecz również liczy się niezmiernie jego kształt. Z naszych obserwacji wynika że niektóre psy mają w zwyczaju chować się głęboko w swoich budkach lub też domkach - by choć na chwilę poprzebywać sam na sam w ciszy i spokoju. Z kolei inne czworonogi o nieco odmiennym charakterze lubią ułożyć wyżej głowę na odsłoniętym posłaniu  by swobodnie obserwować krzątających się po domu członków rodziny. Nie trudno wywnioskować że to właśnie ta grupa lubi spać w pobliżu swoich opiekunów – czują się dzięki temu bezpiecznie i komfortowo. Zatem sami zadajcie sobie Państwo pytanie jaki jest Wasz pupil – jeśli nieustannie podąża za Wami krok w krok i układa się do snu gdzie popadnie byle by tylko być blisko Was to z pewnością prezentowane przez nas legowisko typu sofa będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem. Ten ciekawy rodzaj posłania przeznaczony jest dla psów ras miniaturowych oraz małych bowiem to właśnie ta grupa czworonogów jest najbardziej wymagającą jeśli chodzi o komfort i wygodę. Idealnie sprawdza się jako posłanie użytku dziennego które w miarę potrzeby można szybko przenieść z miejsca na miejsce by pupil miał nieustanny kontakt z nami. Nasza sofa dla psa posłużyć może nam również jako poduszkapodczas transportu pupila autem.

Z jakich materiałów wykonana jest nasza sofa dla psa? 

Nasze sofy dla psów produkujemy z bardzo wytrzymałych, naturalnych tkanin które są przyjemne w dotyku, chłoną i oddają wilgoć (pies wylegując się  na sofie wcale nie poci się nawet podczas największych upałów) dzięki czemu zwierzęta  bardzo je lubią i spędzają w nich większość czasu. Materiałem najczęściej wykorzystywanym w tego typu legowiskach jest tkanina velboa która od niedawna podbija świat swoją charakterystyką użytkową oraz bogatą kolorystyką. Materiał ten rewelacyjnie sprawdza się nie tylko w produkcji legowisk ale również szyte są z niej dziecięce kocyki i zabawki.  Materiał ten jest doskonały do częstego czyszczenia, bo dzięki wysokiej gramaturze nie zmienia wymiarów po praniu i suszeniu. Dodatkowo velboa nie zaciąga się, nie łapie sierści, więc czyszczenie legowiska jest szybkie i przyjemne. Kolejnym materiałem wykorzystywanym w sofach jest mocna i odporna na zadrapania bawełna. Materiał ten, dzięki swojej innowacyjnej strukturze, pozwala skórze psa swobodnie oddychać, będąc przy tym bardzo lekkim i ciepłym. Bawełna również dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej dzięki czemu nasze legowiska dla psów występują w kilkunastu wersjach. Co prawda nie raz już wspominaliśmy o tym że wszystkie posłania produkowane przez naszą firmę wypełniane są sztucznym puchem (kulka silikonowa) jednak i tym razem chcielibyśmy poruszyć ten temat. Materiał ten nie należy do tanich jednak jest wart swojej ceny bowiem jego charakterystyka niczym nie odbiega od naturalnego puchu produkowanego z ptasiego pierza.

Dodatki stosowane w sofie

Większość z oferowanych przez nas sof przyozdabianych jest bardzo ładnym haftem co znacznie podnosi ich walory estetyczne. Dodatkowo każde z posłań przyozdobione zostało dwoma dużymi kokardami.

Zalety sofy dla psa

  • miękkie i niesamowicie wygodne odpoczynku psa
  • dostępne w wielu kolorach
  • utrzymuje optymalną temperaturę i chroni przed chłodem
  • zastosowane kulek silikonowych w sofie zwiększa puszystość i objętość całego spania a także zapewnia ochronę przed chłodem mogącym występować przy kontakcie legowiska z podłożem