legowisko dla psa

Stalowo-czarna poduszka dla yorka

Kod produktu: LEOR 0306
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
115.00 szt
Informacje

Wszyscy doskonale wiemy jak bardzo wymagające pod względem wygody są małe psy. Nie zadowala ich wypoczynek w budzie, czy na starym kocu, najchętniej spędzałyby czas na naszych kolanach. Nie zawsze jest to jednak możliwe. Aby zachęcić je do wypoczynku w swoim własnym posłaniu nasi projektanci zdecydowali się stworzyć nową serię poduszek, które wyglądają bardzo elegancko. Jeśli chcecie, aby Wasz pupil był doskonale chroniony przed przeciągami i chłodem, również w zimie, to zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą kocyków wykonanych z tych samych materiałów, co nowa kolekcja poduszek. Pod tym linkiem znajdziecie Państwo pled, który utrzymany został w tej samej kolorystyce, co wyżej widoczna poduszka.

Całość wykonana została z wysokiej jakości, hipoalergicznej kulki silikonowej, która stanowi wsad posłania. Jej dwustronne obicie to ciepłe i miłe w dotyku futerko w kolorze stalowym, które posiada strukturę małych wypustek. Całość przyozdobiona została czarną, polarową falbanką, oraz haftem przedstawiającym napis "Home Sweet Home".

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej z programem ustawionym na niskie wirowanie, oraz w niskiej temp. 

Nasz nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:

  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla ras mniejszych takich jak maltańczyki, shih tzu, chihuahua, czy małe kundelki.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Podusza zalecana dla ras większych takich jak westy, teriery szkockie, jack russell terrier, czy większe kundelki, których waga nie przekraczać będzie 14/15 kg.

Zalety poduszki dla psa:

  • miękka, wygodna i przestronna
  • obita z dwóch stron ciepłym futerkiem
  • nadaje się do prania w pralce
  • można z niej korzystać w mieszkaniu i w samochodzie
  • wypełniona kulką silikonową
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również