legowisko dla psa

Różowo-brązowa poduszka dla kundelka

Kod produktu: LEOR 0301
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
75.00 szt
95.00 szt
Informacje

Coraz więcej osób decyduje się na zakup miękkiej podusi dla swojego pieska zamiast legowiska. Nie musimy już nawet wspominać, że wyparły one całkowicie materace z gąbki. Tendencja ta wpłynęła na nas w dość dużym stopniu, dlatego aby nie pozostać w tyle, nasza firma zdecydowała się zaprojektować nową serię poduszek, które idealnie sprawdzą się jako posłania zarówno w mieszkaniu, jak i w ogrodzie, czy na werandzie. Prezentowana powyżej opcja przeznaczona jest dla piesków, których waga nie przekracza 14/15 kg i które cenią sobie wysoki standard i komfort snu. Z tego miejsca chcielibyśmy ponadto podkreślić, iż w naszej ofercie dostępny jest także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co widoczne powyżej posłanie, dlatego zachęcamy Państwa do jego zakupu, tak by Wasz pupil podczas chłodnych wieczorów doskonale chroniony był przed przeciągami. 

Wsad poduszki w 100% stanowi kulka silikonowa, która charakteryzuje się tym, że jest hipoalergiczna, a to znaczy, że nie będzie wywoływać u Waszego pupila podrażnień i zaczerwienień. Obicie produktu stanowi różowe, odporne na zadrapania futerko, którego struktura przypomina dużą ilość małych wybojów. Całość przyozdobiona została polarową, brązową falbanką i niewielkim haftem z napisem "Home Sweet Home", oraz kostką.

Całość w razie zabrudzeń wyprać można w pralce automatycznej (w niskiej temp. oraz z programem ustawionym na niskie wirowanie). 

Nasz nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:

  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla psów, których waga nie przekracza 8/9 kg.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Podusza zalecana dla psów, których waga nie przekracza 14/15 kg.

Zalety poduszki dla psa:

  • obita z dwóch stron miłym w dotyku futerkiem
  • ciepła i bardzo wygodna
  • nadaje się do prania w pralce w niskiej temp.
  • można z niej korzystać na zewnątrz
  • przyozdobiona haftem
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również