legowisko dla psa

Niebiesko-czarna poduszka Home Sweet Home

Kod produktu: LEOR 0317
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
75.00 szt
95.00 szt
Informacje

 

Najnowsza seria legowisk - poduszek - powstała z myślą o wszystkich pieskach, których waga nie przekracza 14/15 kg. Naszym głównym celem było stworzenie posłania, na którym nawet piesek bez rasy poczuje się "królewsko". Z posłań korzystać można zarówno w mieszkaniu, jak i na werandzie, czy w ogrodzie, gdzie Wasz pupil będzie mógł korzystać z ciepłych promieni słonecznych.

Niebiesko-czarna poduszka, którą widzicie Państwo na zdjęciach powyżej, wykonana została z najlepszych materiałów jakie dostępne są na rynku. Jej dwustronne obicie stanowi lazurowe, miłe w dotyku futerko, które posiada strukturę małych wypustek, jest to szerzej znane futerko "minky". Wsad posłania to hipoalergiczna kulka silikonowa, którą wykorzystujemy do produkcji naszych legowisk już od dłuższego czasu. Całość przyozdobiona została czarną, polarową falbaną, oraz haftem z napisem "Home Sweet Home", oraz kostką dla psa.

 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp., oraz z programem ustawionym na niskie wirowanie. 

Nowa poduszka dostępna jest w 2 rozmiarach:

  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla ras mniejszych, których waga nie przekracza 8/9 kg.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Podusza zalecana dla ras większych, których waga nie przekraczać będzie 14/15 kg.

Zalety poduszki dla psa:

  • przyozodbiona haftem
  • dwustronna
  • miękka i wygodna
  • doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych psa
  • można z niej korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz
  • łatwa do utrzymania w czystości
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również