legowisko dla psa

Miętowo-czarna poduszka dla mopsa

Kod produktu: LEOR 0305
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
75.00 szt
95.00 szt
Informacje

Każdy piesek oprócz ciepłego i modnego ubranka, które zawsze chroni go przed zimnem potrzebuje również ekskluzywnego i komfortowego legowiska. Tym Państwu, którzy znaleźli się na naszej stronie, ponieważ poszukują czegoś eleganckiego i jednocześnie oryginalnego, chcielibyśmy polecić nowość, którą nasi projektanci stworzyli z myślą o psach, które uwielbiają spać w całości rozłożone. Najnowsza kolekcja poduszek umożliwi Twojemu pupilowi odpoczynek na wysokim poziomie zarówno w mieszkaniu, jak i w ogrodzie. Jej zaletą jest ponadto fakt, iż uszyta została z  tych samych materiałów, co kocyk, który od jakiegoś czasu dostępny jest na naszej stronie internetowej (kolekcja "Home Sweet Home"). Jeśli więc chcecie stworzyć niepowtarzalny komplet dla swojego pupila, to zachęcamy Was do kliknięcia w ten link i obejrzenia pledu.

Wsad posłania stanowi hipoalergiczna kulka silikonowa, która nie będzie uczulać żadnego czworonoga i nie będzie wywoływać żadnych podrażnień i zaczerwienień. Całość obszyta została pięknym, miętowym i miłym w dotyku futerkiem, które posiada strukturę małych wypustek. Poduszkę przyozdobiliśmy ponadto polarową, czarną fablanką, oraz haftem dzięki któremu żaden z domowników nie będzie miał wątpliwości do kogo należy ten piękny produkt (naszyty został haft przedstawiający napis "Home Sweet Home", oraz kostkę dla psa). 

W razie zabrudzeń poduszkę z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp., oraz z programem ustawionym na niskie wirowanie. 

Nasz nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:

  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla psów, których waga przekraczać nie będzie 8/9 kg.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Podusza zalecana dla ras większych, których waga nie przekraczać będzie 14/15 kg.

Zalety poduszki dla psa:

  • miękka, wygodna i bardzo elegancka
  • nadaje się do prania w pralce
  • można z niej korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i w ogrodzie
  • miła w dotyku i ciepła
  • przyozdobiona haftem
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również