legowisko dla psa

Czerwono-czarna poduszka dla jamnika

Kod produktu: LEOR 0308
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
115.00 szt
Informacje

Legowisko dla psa powinno wyróżniać się nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim doskonałą jakością. Nasi projektanci chcąc zatroszczyć się o los czworonogów małych i średnich gabarytów zdecydowali się na stworzenie nowej kolekcji posłań, które swoim wyglądem niczym nie odbiegają od ozdobnych poduszek, które sami kupujemy do mieszkania. Wszystkie wykonane zostały z wysokiej jakości futerek, oraz należą do kolekcji "Home Sweet Home". Tak jak wyżej widoczna podusia, kocyk, który znajdziecie pod tym linkiem, wykonany został z czerwonego futerka, oraz ozdobiony tym samym haftem. Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani stworzeniem oryginalnego i ekskluzywnego kompletu, to zachęcamy do przyglądniecia się bliżej pledowi. 

Wsad posłania stanowi w 100% kulka silikonowa, której główną zaletą jest fakt, iż posiada właściwości hipoalergiczne i nie będzie wywoływać u czworonoga podrażnień i zaczerwienień. Jej obicie stanowi czerwone futerko o strukturze małych wypustek, dzięki czemu całość wygląda bardzo oryginalnie. Do przyozdobienia poduszki wykorzystaliśmy czerwony polar, z którego stworzyliśmy uroczą falbankę, naszyliśmy haft przedstawiający napis "Home Sweet Home", oraz kostkę dla psa.

W razie zabrudzeń całość prać można w pralce automatycznej w niskiej temp., oraz w programie ustawionym na niskie wirowanie.

Nasz nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:

  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla ras mniejszych takich jak maltańczyki, spitze miniaturowe, chihuahua, czy małe kundelki.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Podusza zalecana dla ras większych takich jak sznaucery, westy, bulteriery, czy większe kundelki, których waga nie przekraczać będzie 14/15 kg. 

Zalety poduszki dla psa:

  • miękka, wygodna i miła w dotyku
  • nadaje się do prania w pralce
  • obita ciepłym futerkiem
  • stworzy idealny komplet z kocykiem z serii HSH
  • wykonana z najwyższej jakości produktów
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również