legowisko dla psa

Beżowo-różowa poduszka dla jack russell terrier

Kod produktu: LEOR 0298
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
115.00 szt
Informacje

Zauważyliśmy iż coraz więcej osób zainteresowana jest zakupem niebanalnego i oryginalnego posłania dla swojego pupila. Bardzo często podajecie nam Państwo także swoje pomysły, dzięki czemu możemy zebrać informacje o tym, czego najbardziej potrzebują nasi klienci. Od jakiegoś czasu coraz większą popularnością cieszą się eleganckie i miłe podusie dla piesków i kotków, które swoim wyglądem w niczym nie odbiegają od produktów, które oferuje się rodzicom małych dzieci.

Widoczna na zdjęciach podusia wykonana została z tych samych materiałów, co dostępny już na naszej stronie kocyk. Jeśli więc jesteście zainteresowani Państwo stworzeniem niepowtarzalnego kompletu, to zachęcamy Państwa do kliknięcia  w ten link i obejrzenia pledu dla swojego pupila. Poduszka w całości wykonana została z najwyższej jakości produktów i materiałów. Jej wsad w 100% stanowi kulka slikonowa, która jest hipoalergiczna. Dzięki zastosowaniu takiego wsadu, z naszej poduszki korzystać będą mogły także nawet najbardziej alergiczne pieski. Obicie podusi stanowi miękkie i ciepłe futerko w kolorze ecru, które posiada strukturę małych wypustek. Całość przyozdobiona została ponadto haftem przestawiającym kostkę dla psa oraz napis "Home Sweet Home" i różową falbanką wykonaną z różowego polaru. 

W razie zabrudzeń poduszkę z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp., oraz z programem ustawionym na niskie wirowanie. 

Nasz nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:

  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla ras mniejszych takich jak maltańczyki, shih tzu, chihuahua, czy małe kundelki.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Podusza zalecana dla ras większych takich jak westy, teriery szkockie, jack russell terrier, czy większe kundelki, których waga nie przekraczać będzie 14/15 kg.

Zalety poduszki dla psa:

  • mogą z niej korzystać pieski większych gabarytów
  • wykonana z najwyższej jakości produktów
  • poduszka nadaje się do prania w pralce
  • stworzy idealny komplet z dwustronnym kocykiem
  • obita ciepłym futerkiem
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również