legowisko dla psa

Beżowo-brązowa poduszka dla sznaucera miniaturowego

Kod produktu: LEOR 0304
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
115.00 szt
Informacje

Jako właściciele małych psów doskonale jesteśmy świadomi tego, jak ważne jest by legowisko, w którym wypoczywać będą nasze pociechy było zarówno wygodne, jak i eleganckie. Chcąc stworzyć produkt, który posłuży także większym czworonogom nasi projektanci zdecydowali się na zaprojektowanie nowej kolekcji oryginalnych poduszek, na których każdy piesek poczuje się wyjątkowo. Istnieje także możliwość by do kompletu dokupić swojemu pupilowi kocyk, który przyozdobiony został tym samym haftem, oraz wykonany został z tych samych materiałów co widoczna powyżej poduszka.

Wsad posłania w 100% stanowi kulka silikonowa, która charakteryzuje się tym, że jest hipoalergiczna, a to znaczy, że nie będzie wywoływać u Waszego pupila podrażnień i zaczerwienień. Obicie produktu stanowi odporne na zadrapania futerko w kolorze ecru, którego struktura stanowi dużą ilość małych wybojów. Całość przyozdobiona została polarową, brązową falbanką i niewielkim haftem z napisem "Home Sweet Home", oraz kostką.

Całość w razie zabrudzeń wyprać można w pralce automatycznej (w niskiej temp. oraz z programem ustawionym na niskie wirowanie).

Nasz nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:

  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla ras mniejszych, których waga nie przekraczać będzie 8/9 kg.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Podusza zalecana dla ras większych, których waga nie przekraczać będzie 14/15 kg.   

Zalety poduszki dla psa:

  • wygodna, miękka i przestronna
  • łatwa do utrzymaniu
  • z dwóch stron obita futerkiem
  • przyozdobiona haftem i falbaną
  • można z niej korzystać również na zewnątrz
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również