legowisko dla psa

Amarantowo-różowa poduszka dla chihuahua

Kod produktu: LEOR 0307
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
75.00 szt
95.00 szt
Informacje

Najnowsza kolekcja poduszek ekskluzownych przeznaczona jest dla wszystkim czworonogów, które nie lubią ścianek bocznych w posłaniu, ale cenią sobie wysoki standard wypoczynku. W naszej kolekcji dostępny jest także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co wyżej widoczna podusia, który dostępny jest pod tym linkiem. Możecie więc Państwo zagwarantować swojemu pupilowi wysoki komfort zarówno w lecie, jak i w zimie.

Obicie posłania stanowi ciepłe i miłe w dotyku futerko w kolorze amarantowym, które posiada strukturę małych wypustek. Wsad legowiska to nic innego jak kulka silikonowa, która wykorzystywana jest przez naszą firmę od wielu lat. Jej główną zaletą jest fakt, iż jest ona hipoalergiczna i nie będzie wywoływać u psa podrażnień i zaczerwienień. Całość przyozdobiona została haftem z napisem "Home Sweet Home", oraz kością dla psa.

W razie zabrudzeń poduszkę z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. oraz z programem ustawionym na niskie wirowanie. 

Nasz nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:

  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla ras mniejszych takich jak maltańczyki, shih tzu, chihuahua, czy małe kundelki.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Podusza zalecana dla ras większych takich jak westy, teriery szkockie, jack russell terrier, czy większe kundelki, których waga nie przekraczać będzie 14/15 kg.

Zalety poduszki dla psa:

  • obita z dwóch stron miłym w dotyku futerkiem
  • nadaje się do prania w pralce w niskiej temp.
  • przyozdobiona haftem oraz falbanką
  • nadaje się do wykorzystywania w samochodzie
  • stworzy niepowtarzalny komplet z kocykiem z serii Home Sweet Home
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Czarno-czerwona budka dla kota
Cena od: 130.00 zł
Sofa dla psa ecru
Cena od: 105.00 zł