legowisko dla psa

Łóżko dla psa wrzosowe

Kod produktu: LEŁ 0048
Produkt archiwalny
Informacje

Dzisiaj pragniemy Wam przedstawić kolejny produkt, który wyszedł niedawni spod ręki naszych stylistów. To królewskie łóżko dla psa uszyte zostało z bardzo trwałego i odpornego ma zadrapania materiału. Jego wnętrze wyściełane zostało wytrzymałą i odporną na zadrapania bawełną w kolorze biskupim. Asymetryczny kształt legowiska został dopasowany tak aby dać jak największy komfort psom których waga ciała nie powinna przekraczać 5-6 kg. Oparcie łóżka zostało wypełnione drobnymi kulkami wełny silikonowej o średnicy 5 mm – to właśnie dzięki nim materiał wierzchni bardzo ładnie się układa a całe legowisko jest niezmiernie lekkie.  W komplecie znajduje się również gruba i bardzo miła w dotyku poduszka która wypełniono również tym samym materiałem. Dno łóżka obszyte zostało antypoślizgowym nylonem. Posłanie dla psa jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości – w razie zabrudzenia można je bez problemów wyprać w pralce (w niskiej temp.)

Ze względu na wymiar to wspaniałe łóżko polecamy szczególnie małym pieskom takim jak yorki, ratlerki, maltańczyki oraz chihuahua.

Wyzmiary zwenętrzne:

  • 50 cm szerokość
  • 21 cm wysokość
  • 45 cm głębokość

Podane wymiary są przybliżone ponieważ wsad legowiska jest niepomierzalny. Może to skutkować niewielką różnicą w podanych wymiarach.

Pranie:

  • w temperaturze do 40 stopni Celcjusza 
  • pierzemy odzielnie poduchę i oddzielnie ścianki boczne legowiska
  • po wyciągnięciu z pralki legowisko należy  wytrzepać i rozwiesić

 Wirowanie:

  • do 600 obrotów na minutę ( nie dłużej jak 3 minuty !)

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również