legowisko dla psa

Legowisko różyczka popielata

Kod produktu: LELE 0202
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
125.00 szt
Informacje

Każdy mały piesek oprócz uroczego i ciepłego ubranka, które zawsze chroni go przed zimnem potrzebuje również ekskluzywnego i komfortowego legowiska. Tym Państwu, którzy znaleźli się na naszej stronie, ponieważ poszukują czegoś modnego i jednocześnie ekstrawaganckiego, chcielibyśmy polecić nowość, którą nasi projektanci stworzyli z myślą o małych psach, które mimo swoich rozmiarów mają większe wymagania niż ich więksi koledzy. Widoczne na zdjęciu powyżej legowisko z najnowszej kolekcji "Różyczki" podbiło serca naszych domowych czworonogów ze względu przede wszystkim na swoje praktyczne zalety. 

Widoczne na zdjęciu powyżej legowisko powstało w wyniku połączenia ze sobą materiałów, oraz półproduktów najwyższej jakości. Jego wnętrze stanowi duża ilość kulki silikonowej. Jej główną zaletą jest fakt, iż jest ona w 100% hipoalergiczna, oraz nie wywołuje żadnych podrażnień u psa. Ponadto chroni psa przed chłodnym podłożem. Dzięki temu, że spanie posiada aż 8 ścianek bocznych, piesek doskonale chroniony jest przed przeciągami, które panują w naszym mieszkaniu. Dodatkowo znużony snem może on oprzeć swoją główkę na jednej z nich. Spanie w całości obite zostało delikatnym, stalowym, miłym w dotyku futerkiem, które posiada strukturę małych wypustek. Dzięki zastosowaniu takiego materiału, legowisko wygląda bardzo oryginalnie, a przy tym jest niezwykle wygodne. Kolejnym jego atututami są fakty, iż posiada ono z dwóch stron obitą poduszkę, oraz od spodu obite jest materiałem antypoślizgowym.

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, ważne jest jednak by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • ma 8 ścianek bocznych
  • miękkie i bardzo wygodne
  • ma wyciąganą poduszkę
  • może być wykorzystywane zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz
  • poręczne i lekkie
  • nadaje się do prania w pralce

Wymiary legowiska:

  • wymiar zewnętrzny - 52 cm
  • siedzisko - 40 cm
  • wysokość ścianki bocznej - 17 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: