legowisko dla psa

Legowisko różyczka miętowa

Kod produktu: LELE 0200
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
125.00 szt
Informacje

Od czasu do czasu każdy z nas chce pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Dla jednego będzie to wyjazd na ekskluzywne wakacje, dla innego zakup drogiego telefonu komórkowego. Ważne jest jednak by w pogoni za luksusem nie zapomnieć o swoim czworonożnym przyjacielem. Niezwykle ważne jest także, by zaopatrzyć swojego psa w niezbęde akcesoria, które ułatwią mu nie tylko codzienne funkcjonowanie, ale także zagwarantują mu wysoki standard i wygodę. Nasi projektanci zainspirowani potrzebami najbardziej wymagających czworonogów zdecydowali się na stworzenie nowej kolekcji legowisk o formie ośmiokątu, które już przetestowane zostały przez nasze prywatne pieski. 

Widoczna na zdjęciu powyżej propozycja dedykowana jest przede wszystkim pieskom, których właściciele preferują nietuzinkowe rozwiązania, oraz oryginalne i rzucające się w oczy kolory. Spanie w całości (poduszka i ścianki boczne) wykonane zostało z kulki silikonowej, dzięki czemu całość jest niezwykle wygodna i miękka. Zaletą wsadu jest ponadto fakt, iż w 100% jest hipoalergiczny i nie wywołuje u psa żadnych podrażnień, ani zaczerwień. Legowisko o formie ośmiokątu idealnie sprawdzi się w domu, w którym mieszka mały piesek lubiący opierać swoją głowkę o ścianki boczne posłania. Dzięki temu, że posiada ich aż 8, to maluch doskonale chroniony jest przed przeciągami oraz chłodem, które panują w naszych domach. Spanie obite zostało ponadto miętowym, miłym w dotytku futerkiem, którego struktura nie jest w całości gładka, a posiada dużą ilość małych wypustek. Dzięki takiej fakturze legowisko wygląda bardzo oryginalnie, a przy tym podbija serca nawet najbardziej wymagających piesków. Kolejnym atutem posłania jest fakt, iż posiada ono dwustronną poduszkę (druga strona także obita jest futerkiem), co znaczy, że w razie zabrudzeń nie musicie Państwo odrazu jej prać, a tylko zmienić stronę. 

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce. Zaleca się jednak by temp. kąpieli nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • posiada 8 ścianek bocznych
  • bardzo miękkie, wygodne i poręczne
  • łatwo można je przenosić
  • nadaje się do prania w pralce
  • ma wyciąganą poduszkę
  • obite miłym futerkiem

Wymiary legowiska:

  • wymiar zewnętrzny - 52 cm
  • siedzisko - 40 cm
  • wysokość ścianki bocznej - 17 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: