legowisko dla psa

Legowisko różyczka malinowa

Kod produktu: LELE 0204
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
125.00 szt
Informacje

Każdy z nas, kto jest właścicielem małego psa, prawdopodobnie doskonale jest świadomy tego, jak bywają one czasem wymagające. Najchętniej spędzałyby one czas na naszych kolanach, będąc przy tym głaskane. O ile czasem, gdy np. siedzimy w fotelu i oglądamy film, czy czytamy książkę, jest to możliwe, o tyle ciężko o takie rozwiązanie kiedy np. pracujemy czy pomagamy dziecku rozwiązać zadanie domowe. Co więc zrobić, by zagwarantować swojemu pupilowi zarówno wysoki standard, jak i nasze stałe towarzystwo? My proponujemy Państwu zakup lekkiego i poręcznego legowiska, z którego korzystać będzie można zarówno w mieszkaniu, jak i na zewątrz. W naszej ofercie znajdziecie Państwo całą kolekcję najnowszych legowisk, dlatego mamy nadzieję, iż każdy z Was znajdzie coś dla swojego pupila.

Prezentowane powyżej spanie w całości wykonane zostało z kulki silikonowej, dzięki czemu całość jest niezwykle wygodna i miękka. Zaletą wnętrza ponadto jest fakt, iż jest ono w 100% hipoalergiczne, oraz doskonale chronić będzie psa przed chłodem podłoża, oraz przeciągami. Spanie obite zostało ponadto delikatnym, malinowym futerkiem, którego struktura nie jest w całości gładka, a posiada dużą ilość małych wypustek. Dzięki takiej fakturze legowisko wygląda bardzo oryginalnie, a przy tym podbija serca nawet najbardziej wymagających piesków. Kolejnym atutem posłania jest fakt, iż posiada ono dwustronną poduszkę (druga strona także obita jest futerkiem), co znaczy, że w razie zabrudzeń nie musicie Państwo odrazu jej prać, a tylko zmienić stronę. 

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce. Zaleca się jednak by temp. kąpieli nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. 

Zalety legowiska dla psa: 

  • posiada dwustronną, wyciąganą poduszkę
  • wypełnione kulką silikonową
  • ma aż 8 ścianek bocznych
  • oryginalne i ekstrawaganckie
  • nadaje się do prania w pralce
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz

Wymiary legowiska:

  • wymiar zewnętrzny - 52 cm
  • siedzisko - 40 cm
  • wysokość ścianki bocznej - 17 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również