legowisko dla psa

Legowisko różyczka lazurowa

Kod produktu: LELE 0316
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
125.00 szt
Informacje

Ekstrawaganckie i eleganckie legowisko, posiadające aż 8 ścianek bocznych doskonale chronić będzie Twojego psa przed chłodem i przeciągami panującymi w mieszkaniu. Nasz nowy produkt polecany jest szczególnie dla psów, których waga nie przekracza 8/10 kg, a które cenią sobie wygodę i wysoki standard wypoczynku. Widoczne na zdjęciach powyżej posłanie wykonane zostało w taki sposób, by zagwarantować Twojemu pupilowi maksimum wygody, a przy tym jest bardzo ładne i oryginalne. 

Opisywane spanie w całości (poduszka i ścianki boczne) wykonane zostało z kulki silikonowej, dzięki czemu całość jest niezwykle wygodna i miękka, macie więc gwarancję, iż Wasz pies będzie się czuł w legowisku niezwykle komfortowo. Dzięki zastosowaniu takiego wsadu, zarówno ścianki boczne, jak i poduszka doskonale dopasowywać się będą do kształtów anatomicznych Twojego czworonoga, dzięki czemu będzie on czerpał maksimum przyjemnosci z odpoczywania w posłaniu. Zaletą wnętrza ponadto jest fakt, iż jest ono w 100% hipoalergiczne, oraz doskonale chronić będzie psa przed chłodem podłoża, oraz przeciągami. Spanie obite zostało ponadto delikatnym, lazurowym futerkiem, którego struktura nie jest w całości gładka, a posiada dużą ilość małych wypustek (futerko minky). Dzięki takiej fakturze legowisko wygląda bardzo oryginalnie. Kolejnym atutem posłania jest fakt, iż posiada ono dwustronną poduszkę (druga strona także obita jest futerkiem), co znaczy, że w razie zabrudzeń nie musicie Państwo odrazu jej prać, a tylko zmienić stronę. 

W razie zabrudzeń legowisko bez większych problemów wyprać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kilka innych kolorystycznych wariantów widocznego powyżej legowiska, aby je zobaczyć, należy jedynie kliknąć w ten link. Mamy nadzieję, iż każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila.

Zalety legowiska dla psa:

  • ma 8 ścianek bocznych
  • miękkie, wygodne i sprężyste
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • doskonale chroni przed przeciągami i chłodem
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz
  • ma wyciąganą poduszkę

Wymiary legowiska:

  • wymiar zewnętrzny - 52 cm
  • siedzisko - 40 cm
  • wysokość ścianki bocznej - 17 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: