legowisko dla psa

Legowisko różyczka ecru

Kod produktu: LELE 0206
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
125.00 szt
Informacje

Wygodne posłanie to jeden z najważniejszych czynników wpływających na prawidłowy rozwój psa. Wbrew powszechnej opinii małym psom nie wystarczy rozłożony koc, czy stare legowisko, potrzebują one wygodnego posłania, w którym odpoczywać będą po całym dniu wrażeń. Dopasowanie legowiska do indywidualnych potrzeb psa jest niezwykle ważne, ponieważ są one narażone na wszelkie schorzenia kostno-stawowe, co przełożyć się może na ich późniejsze samopoczucie. Istotnym jest także, by swojemu starszemu psu zapewnić legowisko, w którym będzie on mógł się wylegiwać, i które jednocześnie chronić go będzie przed chłodem podłoża, oraz przed przeciągami. Chcąc zaspokoić przede wszystkim ich potrzeby zleciliśmy naszym stylistom stworzenie legowiska, które w całości wypełnione będzie kulką silikonową (wiemy od Państwa, że ten właśnie wkład sprawdza się najlepiej). Dzięki ich kreatywności powstała nowa kolekcja legowisk "Różyczek". 

Wsad legowiska w 100% stanowi duża ilość kulki silikonowej. Dzięki temu spanie jest bardzo miękkie i wygodne, chroni ponadto naszego pupila przed zimnem podłoża oraz przed przeciągami. Kolejnym atutem posłania jest fakt, iż posiada ono aż 8 ścianek bocznych, na których swoją główkę położyć może znużony snem piesek. Postanowiliśmy obić legowisko futerkiem, które przyozdobione jest dużą ilością małych wypustek. Jego delikanty, beżowy kolor podbije serca nawet najbardziej wymagających psich dam. Kolejnym atutem spania jest fakt, iż posiada ono wyciąganą, z dwóch stron obitą futerkiem poduszkę, co znaczy, że w razie zabrudzeń nie musicie Państwo odrazu jej prać, a tylko zmienić stronę. 

W razie zabrudzeń legowisko bez większych problemów wyprać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.

Zalety legowiska dla psa:

  • wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej
  • ma aż 8 ścianek bocznych
  • ma wyciąganą poduszkę
  • nadaje się do prania w pralce
  • bardzo eleganckie i wygodne

Wymiary legowiska:

  • wymiar zewnętrzny - 52 cm
  • siedzisko - 40 cm
  • wysokość ścianki bocznej - 17 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowisko różyczka lazurowa
Cena od: 125.00 zł
Kocyk żółto-czarny
Cena od: 69.00 zł
Owalne legowisko dla goldena
Cena od: 40.00 zł