legowisko dla psa

Legowisko różyczka delikatny róż

Kod produktu: LELE 0205
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
125.00 szt
Informacje

Każda z psich dam poza tym, że musi zostać wyposażona w smycz, obrożę i ciepłe, ekstrawaganckie ubranko na chłodniejsze pory roku, powinna mieć wygodne legowisko, w którym mogłaby odpoczywać po ciężkim, wymagającym dniu. Wcale nie dziwi nas fakt, iż coraz większą popularnością cieszą się legowiska dla suczek w odcieniach różu. W naszej ofercie, poza tym wyżej widocznym delikatnym legowiskiem, dostępny jest także bardziej ekstrawagancki wariant.

Prezentowane powyżej spanie w całości (poduszka i ścianki boczne) wykonane zostało z kulki silikonowej, dzięki czemu całość jest niezwykle wygodna i miękka. Zaletą wnętrza ponadto jest fakt, iż jest ono w 100% hipoalergiczne, oraz doskonale chronić będzie psa przed chłodem podłoża, oraz przeciągami. Spanie obite zostało ponadto delikatnym, różowym, miłym w dotytku futerkiem, którego struktura nie jest w całości gładka, a posiada dużą ilość małych wypustek. Dzięki takiej fakturze legowisko wygląda bardzo oryginalnie, a przy tym podbija serca nawet najbardziej wymagających piesków. Kolejnym atutem posłania jest fakt, iż posiada ono dwustronną poduszkę (druga strona także obita jest futerkiem), co znaczy, że w razie zabrudzeń nie musicie Państwo odrazu jej prać, a tylko zmienić stronę. 

Spanie przeznaczone jest głównie dla piesków małych gabarytów, takich jak maltańczyki, jamniki, czy chińskie grzywacze.

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce. Zaleca się jednak by temp. kąpieli nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. 

Zalety legowiska dla psa: 

  • ma 8 ścianek bocznych
  • ma wyciąganą poduszkę
  • nadaje się do prania w pralce
  • obite miłym w dotyku futerkiem
  • wypełnione dużą ilością kulki silikonowej

Wymiary legowiska:

  • wymiar zewnętrzny - 52 cm
  • siedzisko - 40 cm
  • wysokość ścianki bocznej - 17 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Schodki jasny róż
Cena od: 220.00 zł
Legowisko dla yorka
Cena od: 85.00 zł
Legowisko różyczka popielata
Cena od: 125.00 zł