legowisko dla psa

Legowisko różyczka czerwona

Kod produktu: LELE 0203
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
125.00 szt
Informacje

Prawdopodobnie każdemu z nas ciężko byłoby wskazać pieska, który nie lubi wygrzewać się w promieniach opalizującego słońca. Nie tylko dla nas, właścicieli ciepłe promyki mają kojące właściwości, nasze kochane czworonogi także przez skórę wchłaniają witaminę D i przy wylegiwaniu się, całkowicie się odprężają. Dla tych Państwa, którzy chcą zapewnić swojemu pupilowi odrobinę luksusu i ekstrawagancji podczas wypoczynku, przygotowaliśmy całkowitą nowość w tym sezonie! Świeża kolekcja legowisk oktagonalnych podbiła już serca naszych yorków, które za nic na świecie nie chcą powrócić do swoich starych legowisk. 

Prezentowane powyżej legowisko w całości (zarówno poduszka, jak i ścianki boczne) wypełnione zostały dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu piesek w nim wypoczywający doskonale chroniony jest przed chłodem podłoża oraz przeciągami. Legowisko o formie ośmiokątu idealnie sprawdzi się w domu, w którym mieszka mały piesek, który znużony snem lubi opierać główkę o ścianki boczne. Produkt zdecydowaliśmy się obić oryginalnym, czerwonym futerkiem, który charakteryzuje się powierzchnią, na której jest wiele małych wypustek. Dzięki takiej decyzji spanie nie tylko wygląda bardzo oryginalnie, a jest przede wszystkim niesamowicie wygodne. Kolejnym atutem spania jest fakt, iż posiada ono wyciąganą, z dwóch stron obitą futerkiem poduszkę.

W razie zabrudzeń legowisko bez większych problemów wyprać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kilka innych kolorystycznych wariantów widocznego powyżej legowiska, aby je zobaczyć, należy jedynie kliknąć w ten link. Mamy nadzieję, iż każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila.

Zalety legowiska dla psa:

  • ma 8 ścianek bocznych
  • obszyte oryginalnym i bardzo wygodnym futerkiem
  • miękkie i ciepłe
  • nadaje się do prania w pralce
  • wypełnione kulką silikonową
  • ma wyciąganą poduszkę

Wymiary legowiska:

  • wymiar zewnętrzny - 52 cm
  • siedzisko - 40 cm
  • wysokość ścianki bocznej - 17 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również