legowisko dla psa

Legowisko różyczka cappuccino

Kod produktu: LELE 0398
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
125.00 szt
Informacje

Aby odpowiednio zadbać o komfort i wygodę swojego psiaka oraz zagwarantować mu miejsce do wypoczynku, powinniśmy zainwestować w wysokiej jakości legowisko, które umożliwi naszemu zwierzakowi swobodne rozłożenie się i regenerację sił. Na rynku zoologicznym istnieje jednak bardzo duża ilość produktów, które kuszą nas, właścicieli ciekawym wyglądem oraz stosunkowo niską ceną. Przed tym jednak jak damy się skusić powinniśmy przeanalizować temperament oraz potrzeby naszego psiaka. Jeśli więc Twój pupil ceni sobie odrobinę intymności i chętnie odpoczywa w miejscach cichych i spokojnych to widoczne na zdjęciach powyżej legowisko z pewnością przypadnie mu do gustu. Zostało ono zaprojektowane w taki sposób, by umilić Twojemu pupilowi każdy dzień oraz by zadbać o to, by jego podstawowe potrzeby dotyczące komfortu wypoczynku zostały spełnione. Nasi projektanci dołożyli wszelkich starań, by oferowane przez nas akcesorium było naprawdę wysokiej jakości, dlatego do jego wykonania wykorzystaliśmy materiały i wsady wysokiej jakości, dzięki czemu macie Państwo gwarancję długowieczności produktu.  

Brązowe legowisko dla psa

Opisywane przez nas legowisko jest nieco inne od tych, które znaleźć możecie Państwo na sklepowych półkach. Głównym tego powodem jest to, że chcieliśmy jako producenci stworzyć produkt, który okazałby się konkurencyjny dla typowych, standardowych legowisk, które znamy wszyscy. Oryginalna forma posłania nie tylko przyciąga wzrok, ale także sprawia, że całość staje się interesująca i zachwyca. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż wsad oferowanego przez nas legowiska różyczki składa się w 100% z elastycznej kulki silikonowej, która sprawia, że posłanie jest sprężyste i dobrze współpracuje z ciałem psiaka. W centralnej jego części znaleźć możecie Państwo wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę, którą w razie zabrudzeń można obrócić na drugą stronę i cieszyć się nowym, świeżym posłaniem. Głównym powodem, dla którego warto przyjrzeć się opisywanemu przez nas legowisku jest tkanina z jakiej skorzystaliśmy do obicia całości. Jest to nic innego jak oryginalne i miłe w dotyku futerko minky w kolorze jasnego brązu, które charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości mechanicznie wytłoczonych wypustek. Futerko to znane jest przede wszystkim świeżym rodzicom, którzy chętnie ubierają swoje dzieci w kombinezony czy kupują im kocyki, które wykonane zostały dokładnie z tej samej tkaniny. Możecie sobie więc Państwo wyobrazić, jak miły i przytulny jest to materiał.   

W razie zabrudzeń legowisko bez większych problemów wyprać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.

Zalety legowiska dla psa:

  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów
  • wygodne, komfortowe i eleganckie
  • posiada aż 8 ścianek bocznych
  • dobrze izoluje od zimna i hałasu
  • posiada dwustonnie obszytą, wyciąganą poduszkę
  • doskonale nadaje się do wykorzystywania zarówno w domu, jak i na zewnątrz

Wymiary legowiska:

  • wymiar zewnętrzny - 52 cm
  • siedzisko - 40 cm
  • wysokość ścianki bocznej - 17 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: