legowisko dla psa

Legowisko rozkładane żyrafa

Kod produktu: LELE 0195
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
89.00 szt
105.00 szt
Informacje

Każdy, kto jest w posiadaniu małego psa prawdopodobnie doskonale wie jak cenią one sobie wygodę i komfort. Najchętniej spałyby z nami na łóżku, niektóre nawet na naszych poduszkach. Z autopsji wiemy, że gdy pozwoli się psu spać w łóżku, to później ciężko oduczyć go takiego zachowania, ponieważ zaczyna się rządzić i nie chce się dostosować. Proponujemy więc abyście nauczyli swojego psa od maleńkości spania we własnym, równie wygodnym legowisku. Proponujemy także zakup jednego z legowisk rozkładanych, ponieważ są one wielofunkcyjne i można korzystać z nich w różnych miejscach.

Nasza firma od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju posłań dla psów i doskonale znane nam są ich wszystkie zachcianki, które zawsze staramy się spełniać w prawie stu procentach. Prezentowany powyżej model dedykowany jest szczególnie dla małych ras do których zaliczyć można maltańczyki oraz yorki. Nowe posłanie to wyrób z którego pupil z powodzeniem może korzystać przez cały rok. Zostało ono zaprojektowane tak, aby latem pupil wypoczywał na przepuszczającej powietrze bawełnie, natomiast w zimie jego ciało ogrzewało miłe w dotyku futerko. Dzięki zastosowaniu specjalnych szwów oraz szerokiej szarfy wszytej w górny rant - posłanie można odwracać zmieniając tym samym materiał na którym wypoczywa piesek. Omawiany model z jednej strony ozdobiony został krótko przystrzyżonym futerkiem, na którym nadrukowane zostały beżowo-brązowe żyrafie łatki, natomiast z drugiej naszyto mocną bawełnę w kolorze brązowym. Pomiędzy tkaninami umieszczona została gruba warstwa kulek silikonu, które mają za zadanie podnieść komfort snu zwierzęcia oraz sprawić że do wnętrza posłania nie przedostanie się chłód jaki często występuje przy kontakcie meduzy z podłożem.
 
Legowisko jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości. W razie zabrudzeń należy ją wyprać w pralce, zalecamy przy tym nastawienie programu na niskie wirowanie, oraz by temp. kąpieli nie była wyższa niż 40 stopni.
 
Zalety posłania dla psa:
  • miękkie i bardzo wygodne
  • dwustronne
  • wypełnione kulką silikonową
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • można z niej korzystać przez cały rok

Ważne!

Rozmiary meduzy zawsze podajemy w pozycji jej całkowitego rozłożenia! 

Rozmiary meduzy:

  • średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
  • średnica 95 cm  (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: