legowisko dla psa

Legowisko rozkładane zielono-czarne

Kod produktu: LELE 0411
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
150.00 szt
Informacje

Wysokiej jakości akcesoria dla zwierząt to produkty, które znaleźć możemy w niemal każdym sklepie zoologicznym. Cieszy nas to, że coraz więcej producentów decyduje się projektować, a następnie sprzedawać swoje produkty, ponieważ rynek usług i akcesoriów zwierzęcych staje się coraz bardziej rozbudowany oraz bogatszy w nowsze akcesoria. Aby jednak pozostać liderem sprzedaży należy stale projektować oraz zestawiać swoje pomysły z rzeczywistością zwierzaków. My jako projektanci oraz producenci legowisk dla zwierząt coraz częściej sięgamy po niekonwencjonalne rozwiązania, które mają zagwarantować zarówno psom, jak i kotom komfort i wygodę na najwyższym poziomie. Zależy nam ponadto na tym, by oferowane przez nas akcesoria były naprawdę wysokiej jakości, ponieważ przekłada się to bezpośrednio na żywotność produkt.  

Meduza dla psa zielono-czarna

Główną i niezaprzeczalną zaletą naszego legowiska jest fakt, iż jest on dwustronny – znaczy to tyle, że Wasz piesek może korzystać z kolorowej bądź też z ciemnej strony posłania. Z jednej strony nasze spanie obite zostało tkaniną, na której nadrukowany został motyw czarno-biało-zielonej kraty, która z pewnością ożywi każde wnętrze. Drugą stronę zdobi zaś czarne, gładkie futerko, które doskonale sprawdzi się podczas chłodniejszych pór roku. To Państwo więc będziecie decydować o tym, na której części odpoczywać będzie Wasz pupil. Wnętrze legowiska zostało wykonane z dużej ilości kulki silikonowej, która sprawia, że całość jest sprężysta i wygodna, zaś jej gruba warstwa zapewni Waszemu psu komfort na najwyższym poziomie oraz doskonałą izolację od zimna podłoża. 

W razie zabrudzeń legowisko bez problemu wyprać można w pralce. Zaleca się jednak, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. 

Zalety legowiska dla psa:

  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów
  • nadaje się do całkowitego rozłożenia bądź też zmiany strony posłania
  • miękkie, wygodne i komfortowe
  • gwarantuje zwierzęciu odpoczynek na najwyższym poziomie
  • można z niego korzystać zarówno w domu, jak i w mieszkaniu

Ważne!

Rozmiary meduzy zawsze podajemy w pozycji jej całkowitego rozłożenia! 

Rozmiary meduzy:

  • średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
  • średnica 95 cm  (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: