legowisko dla psa

Legowisko rozkładane zebra

Kod produktu: LELE 0196
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
89.00 szt
105.00 szt
Informacje

Coraz większą popularnością cieszą się legowiska, które posiadają wymienną, dwustronną poduszkę. Taka tendencja istnieje przede wszystkim dlatego, że nasi klienci zadowoleni są z faktu, iż to oni sami mogą decydować o wyglądzie legowiska, lub też dostosować go do potrzeb swojego czworonoga. Idąc tym tropem nasi styliści zestawili ze sobą dwa, odmienne pod względem cech materiały i stworzyli legowisko rozkładane, dzięki któremu Państwa piesek będzie miał dwa legowiska w jednym, z jednej części będzie korzystał w lecie, a w drugiej w zimie. 

Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko rozkładane powstało z myślą o pieskach, które lubią zmiany, a przy tym nie przeszkadza im, kiedy forma ich legowiska przekształca się. Tworząc ten produkt zestawiliśmy ze sobą ciepłe futerko, które przyozdobione jest motywem pasków afrykańskiej zebry, oraz wytrzymałą na nadgryzienia i zadrapania, czarną bawełnę. Nowe posłanie dla psa jest bardzo wygodne i praktyczne, ponieważ jego wsad w 100% stanowi hipoalergiczna kulka silikonowa, dzięki czemu całość idealnie dopasowuje się do kształtów anatomicznych pieska. Innowacyjna metoda szycia posłania sprawia, że legowisko bez problemu można odwracać na drugą stronę – w ten sposób możemy otrzymać spanie o całkiem innej kolorystyce. Dzięki czarnej wstążce, która została wpuszczona w górny rant posłanie można zamienić w okrągły materac.

W razie zabrudzeń legowisko bez problemu wyprać można w pralce. Zaleca się jednak, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila!

Zalety legowiska dla psa:

  • jest dwustronne i dwukolorowe
  • bardzo łatwo się je rozkłada
  • można z niego korzystać zarówno w lecie, jak i w zimie
  • wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej
  • nadaje się do prania w pralce
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów

Ważne!

Rozmiary meduzy zawsze podajemy w pozycji jej całkowitego rozłożenia! 

Rozmiary meduzy:

  • średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
  • średnica 95 cm  (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Posłanie dla shih tzu
Cena od: 85.00 zł
Domek dla psa fuksja
Cena od: 95.00 zł
Domek dla psa liście
Cena od: 95.00 zł