legowisko dla psa

Legowisko rozkładane zebra

Kod produktu: LELE 0196
Produkt archiwalny
Informacje

Coraz większą popularnością cieszą się legowiska, które posiadają wymienną, dwustronną poduszkę. Taka tendencja istnieje przede wszystkim dlatego, że nasi klienci zadowoleni są z faktu, iż to oni sami mogą decydować o wyglądzie legowiska, lub też dostosować go do potrzeb swojego czworonoga. Idąc tym tropem nasi styliści zestawili ze sobą dwa, odmienne pod względem cech materiały i stworzyli legowisko rozkładane, dzięki któremu Państwa piesek będzie miał dwa legowiska w jednym, z jednej części będzie korzystał w lecie, a w drugiej w zimie. 

Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko rozkładane powstało z myślą o pieskach, które lubią zmiany, a przy tym nie przeszkadza im, kiedy forma ich legowiska przekształca się. Tworząc ten produkt zestawiliśmy ze sobą ciepłe futerko, które przyozdobione jest motywem pasków afrykańskiej zebry, oraz wytrzymałą na nadgryzienia i zadrapania, czarną bawełnę. Nowe posłanie dla psa jest bardzo wygodne i praktyczne, ponieważ jego wsad w 100% stanowi hipoalergiczna kulka silikonowa, dzięki czemu całość idealnie dopasowuje się do kształtów anatomicznych pieska. Innowacyjna metoda szycia posłania sprawia, że legowisko bez problemu można odwracać na drugą stronę – w ten sposób możemy otrzymać spanie o całkiem innej kolorystyce. Dzięki czarnej wstążce, która została wpuszczona w górny rant posłanie można zamienić w okrągły materac.

W razie zabrudzeń legowisko bez problemu wyprać można w pralce. Zaleca się jednak, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila!

Zalety legowiska dla psa:

  • jest dwustronne i dwukolorowe
  • bardzo łatwo się je rozkłada
  • można z niego korzystać zarówno w lecie, jak i w zimie
  • wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej
  • nadaje się do prania w pralce
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów

Ważne!

Rozmiary meduzy zawsze podajemy w pozycji jej całkowitego rozłożenia! 

Rozmiary meduzy:

  • średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
  • średnica 95 cm  (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Budka jasnozielona
Cena od: 95.00 zł
Domek dla psa w bordowy
Cena od: 125.00 zł
Posłanie dla shih tzu
Cena od: 85.00 zł