legowisko dla psa

Legowisko rozkładane tygrysek

Kod produktu: LELE 0197
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
150.00 szt
Informacje

W ostatnim czasie zauważyliśmy tendencję, iż coraz więcej osób decyduje się na zakup legowisk, z którego korzystać można zarówno w lecie, jak i w zimie. Szczerze powiedziawszy, bardzo nas to cieszy, ponieważ nasza firma wyspecjalizowała się w produkcji innowacyjnych akcesoriów. Jak Państwo możecie zauważyć w naszej ofercie widnieje kilka wariantów legowisk rozkładanych, dlatego mamy nadzieję, iż każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego. 

W dniu dzisiejszych chcielibyśmy zaprezentować Państwu legowisko z najnowszej kolekcji dwustronnych posłań, tygryska. To bardzo ciekawe rozwiązanie dla różnego typu wnętrz. Prezentowane posłanie dla psa wykonano niezwykle starannie, z ogromną dbałością o każdy szczegół - począwszy od dobrze dobranej kolorystyki, skończywszy na nienagannym szyciu. Miękkie i wygodne ścianki posłania zostały połączone ze sobą w formie sześciokąta. Innowacją legowiska jest możliwość przewinięcia go na odwrotną stronę, dzięki czemu możemy doskonale dopasować posłanie do ogólnego wystroju wnętrza, lub pory roku. Zewnętrzny materiał to wysokiej jakości krótko przystrzyżone futerko z nadrukiem różowo-czarnych tygrysich prążków, natomiast wewnętrzny to miękka i odporna na nadgryzienia bawełna. Poza tym, że posłaniu zmieniać można strony, to istnieje także możliwość, by całkowicie je rozłożyć i zapewnić swojemu psu więcej miejsca do wypoczynku. Kolejnym atutem spania jest fakt, iż jego wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej, przez co całość jest bardzo wygodna, a samo spanie idealnie dopasowuje się do kształtów anatomicznych psa. 

W razie zabrudzeń legowisko bez problemu wyprać można w pralce. Zaleca się jednak, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila!

Zalety legowiska dla psa:

  • dwustronna i dwukolorowe
  • bardzo miękkie i wygodne
  • można z niego zrobić materac
  • nadaje się do wykorzystywania zarówno w lecie, jak i w zimie
  • można je prać w pralce
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów

Ważne!

Rozmiary meduzy zawsze podajemy w pozycji jej całkowitego rozłożenia! 

Rozmiary meduzy:

  • średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
  • średnica 95 cm  (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również