legowisko dla psa

Legowisko rozkładane różowo-fioletowe

Kod produktu: LELE 0410
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
150.00 szt
Informacje

Jeśli Wasz psiak wyrósł ze swojego szczenięcego posłania, to odpowiednim krokiem będzie zainwestowanie w nowe legowisko, które zadba o podstawowe potrzeby Waszego psiaka. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór dodatków, których zadaniem jest spełnienie wymagań Waszego czworonoga i jednym z takich produktów jest właśnie oryginalne i ekstrawaganckie posłanie rozkładane, które podbija serca psiaków w całej Europie. Nam jako producentom akcesoriów zależy przede wszystkim na tym, aby zagwarantować Waszym psiakom komfort i wygodę na najwyższym poziomie, dzięki którym będą mogły w spokoju wypoczywać. Warto ponadto poświęcić chwilę na samo przeanalizowanie budowy legowiska meduzy tak, by w pełni zrozumieć jego zastosowanie. Poza podstawową funkcją jaką jest rozłożenie spania do materacu, patrząc na zdjęcia możemy zaobserwować, iż posłanie można całkowicie odwrócić i cieszyć się nowym, świeżym produktem.  

Meduza dla psa różowo-fioletowa

Na elegancki wygląd naszego legowiska składa się kilka elementów, takich jak wykorzystanie wysokiej jakości tkanin, doskonałe wykończenie czy wypełnienie posłania wytrzymałymi i sprężystymi wsadami. Ponadto dzięki naszej dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół Wasz psiak korzystać będzie mógł z legowiska przez co najmniej kilka sezonów. Wsad posłania stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, dzięki której całość jest wygodna. Do obicia produktu posłużyły nam dwie tkaniny - różowe, gładkie i miłe w dotyku futerko oraz bawełna, na której nadrukowany został motyw fioletowej kratki. Aby przekręcić posłanie na drugą stronę wystarczy jedynie pociągnąć za atłasową wstążkę i cieszyć się “nowym” wyglądem produktu.  

W razie zabrudzeń legowisko bez problemu wyprać można w pralce. Zaleca się jednak, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. 

Zalety legowiska dla psa:

  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów
  • nadaje się do rozłożenia do postaci materaca, bądź teź całkowitej zmiany strony
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • przyozdobione atłasową tasiemką
  • niezwykle miękkie, wyogodne i sprężyste 

Ważne!

Rozmiary meduzy zawsze podajemy w pozycji jej całkowitego rozłożenia! 

Rozmiary meduzy:

  • średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
  • średnica 95 cm  (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: