legowisko dla psa

Legowisko rozkładane różowe w kwiatki

Kod produktu: LELE 0142
Produkt archiwalny
Informacje

Nie od dziś wszystkim wiadomo że wszystkie psy rasy yorkshire terrier uwielbiają wygodę i komfort na najwyższym poziomie. Po prostu jest to wpisane w ich charakter, bowiem już od samych początków powstania tej rasy psy były hołubione przez książęta oraz królów – ich sama nazwa wywodzi się od jednego hrabstwa z północno-wschodniej Anglii. Te jakże eleganckie i dostojne psy uwielbiają zasypiać na miękkich i bardzo ciepłych poduszeczkach, dlatego podczas wyporu miejsca do spania wybierają zawsze naszą sypialnię a dokładniej rzec ujmując środek naszego łóżka :) Spora grupa osób godzi się z tym skazując się na niewygody związane z nowym sublokatorem. Są jednak osoby które szukają rozwiązania tego problemu i to właśnie dla nich nasza firma postanowiła stworzyć nowy model posłania. 

Rozkładane legowisko to idealne posłanie dla yorka lub innego małego pieska. Wykonane zostało w całości z wysokiej jakości materiałów których również używa się do produkcji kołder oraz pościeli pod którymi sami śpimy. Omawiany model uszyty został z dwóch rodzajów tkanin. Wewnątrz (zdjęcie 1) posłania znajdą Państwo bardzo delikatne i miękkie w dotyku futerko koloru jasnoróżowego, natomiast zewnętrzną stronę (zdjęcie 1) legowiska uszyto z bardzo mocnej bawełny z nadrukiem kwiatowym. Specjalnie zaznaczamy państwu układ na zdjęciu ponieważ faktycznie posłanie dla yorka można odwrócić na drugą stronę, dzięki czemu w lecie piesek może wylegiwać się na zwiewnej bawełnie a zimą wygrzewać się w mięciutkim i ciepłym futerku.

Wnętrze posłania wypchane zostało grubą warstwą antyalergicznych kulek silikonowych (tzw. sztuczny puch) które powszechnie wykorzystywane są w produkcji kołder oraz poduszek na których sami śpimy. Wypełnienie z silikonu doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych yorka dając mu maksymalny komfort oraz wygodę.

Legowisko dla yorka dostępne jest w dwóch rozmaiarach:

  • średnica 70 cm
  • średnica 90 cm

Proszę pamiątać że średnica legowiska dotyczy jego maksymalmego rozłorzenia do postaci materaca!!!

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: