legowisko dla psa

Legowisko rozkładane panterka

Kod produktu: LELE 0198
Produkt archiwalny
Informacje

Rozkładane posłanie dla psa zaprojektowane zostało z myślą o właścicielach, którzy cenią sobie powiew świeżości i innowacje, oraz chcą zagwarantować swojemu pupilowi najwyższy standard wypoczynku. Spanie jest bardzo praktyczne, ponieważ można je przekręcić na drugą stronę, dzięki czemu będzie ono wyglądało na zupełnie inne i nowe. W razie gdyby Państwa pupil potrzebował więcej miejsca, wystarczy jedynie rozwiązać kokardkę, która znajduje się w górnym rancie legowiska, by zamienić je w większy materac.

Stylowe posłanie zwraca uwagę wszystkich swym nienagannym wyglądem oraz doskonałym zestawieniem kolorystycznym. Ścianki boczne obite zostały z dwóch stron różnymi materiałami, z jednej lekką, beżową bawełną, a z drugiej futerkiem, które przyozdobione zostało motywem panterki. Na wypełnienie legowiska składa się duża ilość kulek silikonowych, które są w 100% hipoalergiczne. Dzięki zastosowaniu takiego środka zarówno poduszka, jak i ścianki boczne są bardzo miękkie, a więc wypoczywający na nich piesek ma zagwarantowany wysoki komfort przy wypoczynku. 

W razie zabrudzeń legowisko bez problemu wyprać można w pralce. Zaleca się jednak, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila!

Zalety legowiska dla psa:

  • jest rozkładane
  • można zmienić mu stronę
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • nadaje się do prania w pralce
  • bardzo miękkie i wygodne
  • można z niego zrobić materac

Ważne!

Rozmiary meduzy zawsze podajemy w pozycji jej całkowitego rozłożenia! 

Rozmiary meduzy:

  • średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
  • średnica 95 cm  (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również