legowisko dla psa

Legowisko rozkładane malinowe

Kod produktu: LELE 0097
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
150.00 szt
Informacje

Słodkie i niezwykle wygodne legowisko dla małego psa. Doskonale sprawdzi się jako całoroczne posłanie dla ratlerka, yorka, chihuahua, maltańczyka a nawet chińskiego grzywacza. Jak zapewne wiadomo wszystkim właścicielom małych psów – ich pociechy lubią wylegiwać się w lecie na miękkich, bawełnianych poduszkach natomiast zimą szukają ciepłych miejsc, z dala od przeciągów i zgiełku jaki na co dzień panuje w naszym mieszkaniu.  Mając na uwadze powyższe wymogi nasi projektanci postanowili stworzyć dwustronne legowisko, które może posłużyć małemu psu zarówno zimą jak i latem. Prezentowany przez nas model to jeden z kilkunastu wzorów jakie udało na się stworzyć na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. Okrągłe legowisko dla psa uszyte zostało z dwóch różnych materiałów. Jego zewnętrzną stronę zdobi niebieska bawełna z nadrukiem kwiatowym natomiast jego środek obszyty został eleganckim futerkiem w kolorze malinowym. Obie tkaniny zostały połączone ze sobą za pomocą promienistych szwów które tworzą specjalne komory (prostokątne poduszki) wypełnione sztucznym puchem. Dzięki takiemu rozwiązaniu posłanie dla psa można dowolnie konfigurować – wystarczy je bowiem przekręcić by nasz pupil mógł leżeć albo na ciepłym futerku (pierwsze zdjęcie) bądź też na zwiewnej bawełnie (drugie zdjęcie). Ciekawostką również jest fakt że z tego posłania można również stworzyć owalny materac – aby to uczynić wystarczy jedynie rozwiązać błękitną szarfę znajdującą się na górnym rancie legowiska. Dzięki wykorzystaniu naprawdę bardzo wysokiej jakości materiałów całe legowisko można prać w pralce automatycznej ( w niskiej temperaturze) co znacznie ułatwia jego nienaganne utrzymanie czystości.

Produkt występuje w dwóch rozmiarach. Przed jego zakupem prosimy o dokładne zmierzenie swojego psa. Podane przez nas średnice legowisk są wielkościami zewnętrznymi, mierzonymi przy przekształceniu posłania w okrągły materac.

Zalety legowiska:

  • dwustronne
  • posiada regulowaną wysokość boków
  • można je prać w pralce
  • doskonale dopasowuje się do ciała psa (wypełnienie ze sztucznego puchu)
  • legowisko może posłużyć jako materac podczas transportu psa autem

Ważne!

Rozmiary meduzy zawsze podajemy w pozycji jej całkowitego rozłożenia! 

Rozmiary meduzy:

  • średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
  • średnica 95 cm  (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Czarno-czerwona budka dla kota
Cena od: 130.00 zł
Kanapa dla psa fioletowa
Cena od: 150.00 zł
Koc dla psa pistacjowy
Cena od: 60.00 zł