legowisko dla psa

Legowisko rozkładane krówka

Kod produktu: LELE 0199
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
89.00 szt
105.00 szt
Informacje

We wszystkich dobrze zaopatrzonych sklepach internetowych pojawia się coraz więcej legowisk, które zaskakują nie tylko swoją kolorystyką, ale także formą i innowacyjnymi rozwiązaniami. Również nasza firma nie chcąc pozostawiać w tyle, przygotowała nową kolekcję legowisk rozkładanych, które swoją kolorystyką przypominają skóry i futra zwierząt

Prezentowane powyżej legowisko powstało z połączenia dwóch typów tkanin, dzięki czemu może być wykorzystywane przez cały rok. Jego największym atutem jest fakt, iż jest ono dwustronne, oraz, że można z niego zrobić duży materac, na którym zmieści się więcej piesków. Ścianki boczne obite zostały z dwóch stron różnymi materiałami, z jednej czarną i lekką bawełną, która idealnie sprawdzi się na wiosnę i w lecie, a z drugiej ciepłym futerkiem z motywem łatek krówki, która przeznaczona jest na chłodniejsze pory roku. Oba materiały są niezwykle wytrzymałe na różnego rodzaju zadrapania oraz nadgryzienia, jakie mogą powstać podczas użytkowania przez zwierzę, co w znacznym stopniu ma wpływ na żywotność omawianego produktu. Wnętrze produktu wypełnione zostało dużą ilością kulki silikonowej, która doskonale sprawdza się w swojej roli, ponieważ dzięki niej legowisko jest bardzo miękkie, a przy tym lekkie. 

W razie zabrudzeń legowisko bez problemu wyprać można w pralce. Zaleca się jednak, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila!

Zalety legowiska dla psa:

  • jest dwustronne i dwukolorowe
  • bardzo łatwo się je rokłada
  • wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • nadaje się do prania w pralce

Ważne!

Rozmiary meduzy zawsze podajemy w pozycji jej całkowitego rozłożenia! 

Rozmiary meduzy:

  • średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
  • średnica 95 cm  (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Stalowa torba dla psa korona
Cena od: 150.00 zł
Łóżko dla psa pantera
Cena od: 120.00 zł