legowisko dla psa

Legowisko rozkładane fioletowo-czarne

Kod produktu: LELE 0408
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
150.00 szt
Informacje

Jeśli jesteście Państwo zwolennikami akcesoriów oryginalnych i nietuzinkowych, to oferowane przez nas legowisko rozkładane z pewnością przypadnie Wam do gustu. Do jego wykonania wykorzystaliśmy tkaniny z najwyższej półki tak, by dobrze zadbać o komfort wypoczynku Waszego psiaka. Główną zaletą spania jest fakt, iż można go rozłożyć do postaci materaca, bądź też odwrócić na drugą stronę i cieszyć się “nowym” posłaniem. Funkcja ta sprawia, że z posłania korzystać można zarówno w lecie, jak i w zimie, ponieważ to Państwo będziecie mogli zdecydować o tym, kiedy legowisko otuli Waszego psiaka ciepłym futerkiem, czy też zagwarantuje mu swobodny przewiew powietrza i nieco świeżości. Od siebie możemy dodać, że dołożyliśmy wszelkich starań, by oferowane przez nas posłanie było naprawdę wysokiej jakości, dlatego też z pewnością sprawdzi się ono przez co najmniej kilka sezonów.  

Fioletowa meduza dla psa

Do wykonania naszego posłania wykorzystaliśmy materiały i wsady najwyższej jakości tak, by bezpośrednio wpłynąć na komfort wypoczynku Waszego psiaka. Wsad całego legowiska (zarówno oparcia, jak i centralnej części posłania) stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, dzięki której posłanie jest niezwykle sprężyste i wygodne. Do jego obicia posłużyły nam dwie zgoła odmienne tkaniny, które doskonale przyozdobią legowisko. Z jednej strony jest to czarne, gładkie futerko, które dobrze otuli Waszego psiaka podczas chłodniejszej pogody, a z drugiej zaś jest to oryginalna bawełna, na której nadrukowany został motyw błyszczącej, fioletowej kratki. Aby zmienić stronę legowiska wystarczy jedynie pociągnąć za atłasową wstążeczkę i odwrócić je na drugą stronę.  

W razie zabrudzeń legowisko bez problemu wyprać można w pralce. Zaleca się jednak, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. 

Zalety legowiska dla psa:

  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów
  • doskonale dopasowuje się do ciała czworonoga
  • umożliwia zwierzęciu swobodne rozłożenie się 
  • w razie zabrudzeń nadaje się do prania w pralce
  • można z niego korzystać zarówno w domu, jak i podczas podróży
  • można je całkowicie rozłożyć bądź też zmienić na drugą stronę 

Ważne!

Rozmiary meduzy zawsze podajemy w pozycji jej całkowitego rozłożenia! 

Rozmiary meduzy:

  • średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
  • średnica 95 cm  (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również