legowisko dla psa

Legowisko rozkładane brązowo-żółte

Kod produktu: LELE 0407
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
150.00 szt
Informacje

Wysokiej jakości legowisko dla psa to element wyposażenia, w który powinien zainwestować każdy odpowiedzialny właściciel jeszcze przed zakupem, bądź też adopcją psiaka. Warto zwrócić uwagę na fakt, że im wcześniej nauczymy naszego czworonoga, że miejsce do jego wypoczynku to dopasowane do jego potrzeb legowisko, to tym rzadziej będziemy spotykać się z problemem, kiedy to nasz pupil będzie chciał dostać się do naszego łóżka. O ile pozwalanie mu na spanie z nami nie jest niczym złym, kiedy odbywa się sporadycznie, o tyle przyzwyczajanie psiaka, że co noc śpi z nami w łóżku może negatywnie wpłynąć na jego rozwój psychofizyczny. Musimy ponadto pamiętać o tym, że zwierzęta odpoczywają także w ciągu dnia. Część z nich nie chce jednak rezygnować z towarzystwa właścicieli, dlatego najchętniej przebywa w ich okolicy. Zagwarantowanie psiakowi dobrze dopasowanego do jego potrzeb posłania, które będzie łatwe w przenoszeniu z pewnością pozytywnie wpłynie na jego samopoczucie i komfort. 

Brązowo-żółta meduza dla psa

Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko zaliczyć można do oryginalnych i sprawdzonych projektów, które doskonale wpłynął na poprawę komfortu wypoczynku Waszego psiaka. Po pierwsze, warto zwrócić uwagę na samą konstrukcję posłania - w razie potrzeby można je rozłożyć do postaci materaca, bądź też całkowicie przekręcić je na drugą stronę i cieszyć się nowym, odświeżonym posłaniem. Wsad legowiska stanowi duża ilość elastycznej i sprężystej kulki silikonowej, dzięki której całe posłanie jest wygodne, komfortowe oraz dobrze dopasowuje się do ciała psiaka. Do uszycia naszej meduzy wykorzystaliśmy dwie wysokiej jakości tkaniny, które z pewnością pozytywnie wpłyną na odbiór legowiska przez Waszego psiaka. Z jednej strony jest to gładkie, miłe w dotyku futerko w kolorze brązowym, a z drugiej bawełna, na której nadrukowany został motyw kolorowych kwiatów. Obydwie tkaniny tworzą niepowtarzalną całość, którą wykańcza atłasowa wstążka, która służy do rozkładania posłania.  

W razie zabrudzeń legowisko bez problemu wyprać można w pralce. Zaleca się jednak, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. 

Zalety legowiska dla psa:

  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów
  • gwarantuje zwierzęciu wypoczynek na najwyższym poziomie
  • istnieje możliwość zmiany strony posłania 
  • bardzo łatwe do utrzymania w czystości
  • ścianki boczne można całkowicie rozłożyć i cieszyć się dużym materacem 

Ważne!

Rozmiary meduzy zawsze podajemy w pozycji jej całkowitego rozłożenia! 

Rozmiary meduzy:

  • średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
  • średnica 95 cm  (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Kocyk dla psa ecru
Cena od: 69.00 zł
Legowisko różyczka popielata
Cena od: 125.00 zł
Schodki ecru
Cena od: 220.00 zł