legowisko dla psa

Legowisko rozkładane beżowo-popielate

Kod produktu: LELE 0409
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
150.00 szt
Informacje

Tajemnicą naszego sukcesu jako firmy jest to, że stale staramy się produkować eleganckie i oryginalne akcesoria, które doskonale dbają o podstawowe potrzeby czworonogów. Jednym z takich dodatków jest wysokiej jakości legowisko rozkładane które, poza tym, że można odwrócić na drugą stronę i cieszyć się “nowym” posłaniem, to można całkowicie rozłożyć do kształtu materaca. Dzięki takiemu zabiegowi mamy do dyspozycji niejako 2 różne legowiska, które zadbają o komfort i wygodę naszego psiaka w różnych warunkach. Abstrahując od samej temperatury jaka panuje na zewnątrz, legowisko możemy także wykorzystywać podczas podróży samochodem i umożliwić zwierzęciu spokojny i komfortowy transport. Jest to niezwykle ważne, zwłaszcza gdy jesteśmy w posiadaniu psiaka, którego stresuje jazda samochodem. Umożliwienie mu wypoczywania w miejscu dla niego znanym pozytywnie wpłynie na jego samopoczucie i pozwoli mu korzystać z czasu wolnego. 

Meduza dla psa beżowo-popielata

Całość wykonana została z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów, dzięki czemu Twój pies będzie mógł cieszyć się wysokiej jakości legowiskiem przez co najmniej kilka sezonów. Wsad zarówno oparcia, jak i poduszki, która jest w centralnej części posłania powstał dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości, sprężystej kulki silikonowej, dzięki której legowisko jest elastyczne i dobrze dopasowuje się do ciała psiaka. Do obszycia posłania posłużyły nam dwie oryginalne tkaniny, które zestawione ze sobą tworzą niepowtarzalny komplet. Z jednej strony jest to beżowe, gładkie i miłe w dotyku futerko, z drugiej strony zaś popielata bawełna, na której nadrukowany został motyw kratki. Aby rozłożyć legowisko do postaci materaca, bądź też zmienić jego stronę wystarczy jedynie pociągnąć za atłasową wstążeczkę.  

W razie zabrudzeń legowisko bez problemu wyprać można w pralce. Zaleca się jednak, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. 

Zalety legowiska dla psa:

  • można je rozłożyć do postaci materaca, bądź też całkowicie zmienić stronę 
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów
  • doskonale dopasowuje się do kształtów psiaka
  • w razie zabrudzeń nadaje się do prania
  • można z niego korzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz
  • miękkie, wygodne oraz komfortowe

Ważne!

Rozmiary meduzy zawsze podajemy w pozycji jej całkowitego rozłożenia! 

Rozmiary meduzy:

  • średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
  • średnica 95 cm  (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4 cm)
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Ponton dla psa czarny
Cena od: 220.00 zł
Czarna torba dla psa korona
Cena od: 150.00 zł
Schodki miętowe
Cena od: 220.00 zł