legowisko dla psa
Legowisko rozkładane beżowo-popielate

Legowisko rozkładane beżowo-popielate

Eleganckie i oryginalne legowisko dla Twojego psa, które zadba o jego wszystkie potrzeby.
Cena od: 130.00 zł
Legowisko rozkładane brązowo-żółte

Legowisko rozkładane brązowo-żółte

Oryginalne i eleganckie legowisko dla psa, którego główną zaletą jest to, że można je odwróc
Cena od: 130.00 zł
Legowisko rozkładane fioletowo-czarne

Legowisko rozkładane fioletowo-czarne

Główną zaletą legowiska meduzy jest to, że można je całkowicie rozłożyć do postaci wygodne
Cena od: 130.00 zł
Legowisko rozkładane różowo-fioletowe

Legowisko rozkładane różowo-fioletowe

Wysokiej jakości posłanie dla psa, które rozłożyć można do postaci materaca, bądź też cał
Cena od: 130.00 zł
Legowisko rozkładane zielono-czarne

Legowisko rozkładane zielono-czarne

Wysokiej jakości posłanie dla psa, które w razie potrzeby można całkowicie rozłożyć do kszta
Cena od: 130.00 zł
Legowisko rozkładane malinowe

Legowisko rozkładane malinowe

Słodkie i niezwykle wygodne legowisko dla małego psa. Doskonale sprawdzi się jako całoroczne pos
Cena od: 130.00 zł

Jakie legowiska lubią małe psy?

Na to pytanie odpowiedź jest  od zawsze niezmienna – przytulne i bardzo wygodne. Jednak jeśli chodzi o indywidualne preferencje naszego pupila to jest to naprawdę bardzo trudna sprawa i uzależniona jest od bardzo wielu czynników. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak trudno Państwu zdecydować się każdemu klientowi  jaki model legowiska będzie najbardziej odpowiedni dla jego psa dlatego chcielibyśmy zasugerować kilka modeli które z pewnością będą sprawdzą się w praktyce.

Jaki model będzie najlepszy dla małego psa?

Pierwszą cechą jaką powinniśmy brać pod uwagę jest jego rozmiar – źle (za małe lub  za duże posłanie) dobrane może sprawić że pies nie będzie nim nawet zainteresowany, nie mówiąc już nawet o tym aby się miał w nim położyć na dłuższą chwilę dlatego powinniśmy przed zakupem legowiska zmierzyć  psa a następnie dodać do jego wymiarów około 12-15 cm zapasu i kupić legowisko dokładnie tej wielkości. Piętnasto centymetrowy zapas służy temu aby posłanie nie przylegało bezpośrednio do ciała psa i aby mógł on nie tylko leżeć w nim zwinięty non stop w kłębek lecz raz na jakiś czas również rozprostował swoje „kości” po niezwykle intensywnym dniu. Kolejną cechą dobrego legowiska dla małego psa jest z pewnością jego kształt - są bowiem pupile które uwielbiają wylegiwać się tylko i wyłącznie na poduszce bądź też materacu ale również i są takie, które nie zasną nigdzie indziej jak w ciepłym i osłoniętym od zgiełku i domowych przeciągów domku bądź budce. Na sam koniec warto poświęcić kilka chwil aby dobrać odpowiedni materiał – poliester, bawełna, polar, minky to tylko kilka z propozycji jakie oferują obecnie producenci legowisk. Warto wybrać te które są niezwykle łatwe w czyszczeniu a także bardzo wytrzymałe na psie pazury – no i oczywiście  bardzo miłe w dotyku!

Jakie legowiska umieściliśmy w tym dziale? 

Legowiska rozkładane. To nowoczesna forma legowisk które zaprojektowane zostały przede wszystkim dla niewielkich psów takich jak yorki, maltańczyki oraz ratlerki. Budowa naszych legowisk pozwala na wykorzystanie ich zarówno latem jak i w zimie – dzieje się to za sprawą specjalnych przeszyć na poduszkach które umożliwiają ich obracanie na drugą stronę. To jednak nie wszystko! Do ich uszycia używamy tylko i wyłącznie najlepszych gatunków tkanin które gwarantują ich niesamowity wygląd oraz wysoką jakość. Tak więc jeżeli chcesz mieć naprawdę bardzo ciekawy i niezwykle pożyteczny gadżet w swoim mieszkaniu to z pewnością nasze legowisko dla psa spełni Twoje oczekiwania.

Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie!