legowisko dla psa

Stalowo-popielate legowisko z haftem

Kod produktu: LELE 0311
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Wszyscy doskonale wiemy o tym, jak bardzo wymagające są małe psy. Nie zadowoli ich wypoczynek w budzie, czy na starym kocu, a jedynie na miękkiej kanapie, czy w łóżku. Jako właściciele małych yorków doskonale znamy ten problem, dlatego też chcieliśmy stworzyć produkt, który swoją jakością i wyglądem nie będzie odbiegał od sof na których sami wypoczywamy. Naszym najlepszym projektantom udało się nieco unowocześnić znaną już szerzej naszym stałym klientom linię legowisk owalnych, dzięki czemu możecie Państwo wybierać spośród kilku wariantów kolorystycznych legowisk ozdobionych eleganckimi haftami. 

Prezentowane powyżej spanie wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów, dlatego korzystać z niego mogą także schorowane i starsze zwierzęta. Wsad ścianki bocznej powstał dzięki wykorzystaniu grubego bloku (2 cm) pianki poliuretanowej, dzięki której nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez psa, legowisko dla psa wróci do pierwotnych kształtów. Za obicie posłużyło nam oryginalne futerko o strukturze małych wypustek w kolorze stalowym. Aby dobrze skontrastować całość, zdecydowaliśmy się na przyozdobienie górnego rantu posłania materiałem o tej samej fakturze, jednak w kolorze jasnego popielu. Głównym sprawcą tego, że legowisko jest tak bardzo wygodne, jest duża poduszka wewnątrz posłania. Jej wsad w 100% stanowi hipoalergiczna kulka silikonowa, która nie wywoła u Twojego czworonoga żadnych podrażnień ani zaczerwienień. Jej zaletą ponadto jest to, iż jest ona dwustronna, dwukolorowa – z jednej strony obita tym samym materiałem co ścianka boczna, a z drugiej tym co górny rant posłania. Spód legowiska wykonany został z antypoślizgowego materiału, dlatego korzystać można z niego zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz.

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej przedstawiającego koronę i napis "The Princess sleeps here" - jest to wariant dla suczki. Na Państwa życzenie możemy umieścić w tym miejscu wariant dla chłopca z napisem "The Prince sleeps here". O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia. 

W naszej ofercie znajdziecie również ciepły i bardzo miły w dotyku kocyk, który wykonany został z tych samych materiałów, co prezentowane powyżej legowisko, macie więc niepowtarzalną szansę na stworzenie eleganckiego i oryginalnego kompletu dla swojego psa.

W razie zabrudzeń posłanie z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. (oddzielnie poduszkę i posłanie), ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • poduszka dopasowuje się do kształtów anatomicznych psa
  • posiada dwustronną, dwukolorową poduszkę
  • łatwe do utrzymania w czystości 
  • w 100% hipoalergiczne
  • przyozdobione haftem
  • miękkie i sprężyste

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Koc cappuccino-brąz
Cena od: 69.00 zł
Koc malinowy
Cena od: 69.00 zł