legowisko dla psa

Różowo-popielate legowisko HSH

Kod produktu: LELE 0389
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Przyszli właściciele psów na długo przed tym niezwykle ważnym dniem, w którym po raz pierwszy szczeniak znajdzie się w mieszkaniu powoli zaczynają wyposażać przyszłego członka rodziny w niezbędne akcesoria. Celem zakupowego szaleństwa stają się takie dodatki jak: obroża oraz smycz, miski na karmę i wodę a także posłanie. Zbyt duże legowisko (zakupione z myślą o dorosłym psie) może sprawić, że szczeniak w ogóle go nie zaakceptuje albo jak to bardzo często można zauważyć już w pierwszych godzinach użytkowania przez szczenię – poczuje się w nim nieswojo. Pamiętajmy więc o tym, aby przed kupnem spania zasięgnąć informacji u hodowcy bądź też w schronisku dla zwierząt skąd będziemy odbierać szczeniaka jaką ma on obecnie wagę oraz w przybliżeniu jego gabaryty, a następnie dopasować posłanie tak aby jego wielkość była idealna na chwilę obecną a nie jak to bywa w większości przypadków za kilka miesięcy. My jako właściciele psów niewielkich gabarytów polecamy Wam zakup jednego z naszych legowisk owalnych, które idealnie sprawdzają się w domu w którym mieszka wygodnicki piesek. 

Różowo-popielate legowisko HSH 

Stelaż produktu powstał dzięki wykorzystaniu grubego na 3 cm bloku pianki poliuretanowej, która doskonale sprawdza się jako oparcie. Jej główną zaletą jest fakt, iż posiada ona tak zwaną funkcję "Memory" - oznacza to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powrócą do swojego pierwotnego kształtu. Do obicia ścianek bocznych posłużyło nam eleganckie i oryginalne futerko minky w kolorze jasnego różu, które posiada dużą ilość wypustek. Dla skontrastowania całości postanowiliśmy obić górny rant legowiska popielatym futerkiem, które jest całkowicie gładkie. W centralnej części posłania znajdziecie Państwo niewielką poduszkę, której wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej. Zaletą poduszki jest ponadto fakt, iż jest ona wyciągana i dwukolorowa - z jednej strony obita tym materiałem co ścianki boczne, a z drugiej tym co górny rant posłania. Od teraz to Państwo będziecie mogli decydować o wyglądzie posłania swojego czworonoga. Dla nieco rozweselenia całości zdecydowaliśmy się na naszycie niewielkiego haftu na ściance bocznej, który przedstawia napis "Home Sweet Home" oraz niewielką kostkę. 

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. Zaleca się ponadto, by oddzielnie prać legowisko, a oddzielnie poduszkę. 

W naszej ofercie znajdziecie także Państwo kocyk, który cechuje się tą samą kolorystyką, co opisywane legowisko. Macie więc jedyną i niepowtarzalną okazję, by stworzyć oryginalny komplet.

Zalety legowiska dla psa:

  • wykonane z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
  • wygodne, eleganckie i komfortowe
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz
  • posiada wyciąganą, dwukolorową poduszkę
  • przyozdobione eleganckim haftem
  • doskonale izoluje od zimna i przeciągów
  • łatwe do utrzymania w czystości 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również