legowisko dla psa

Różowo-amarantowe posłanie dla psa z haftem

Kod produktu: LELE 0315
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Czy możecie sobie Państwo wyobrazić bardziej uroczą kombinację kolorsytyczną niż róż z amarantem? Projektanci pracujący dla naszej firmy nie mogą, dlatego też zdecydowali się na stworzenie nowego, cukierkowego posłania, w którym każdy piesek poczuje się niemal królewsko. Prezentowana na zdjęciach powyżej opcja to idealna propozycja dla wielbicieli różu, możnaby więc powiedzieć, typowo kobieca odsłona legowiska owalnego! Oryginalny wygląd i wysoka jakość produktu z pewnością przyciągnie spojrzenia nawet najbardziej wymagających. Całość wykonana została z najwyższej jakości materiałów i półproduktów, dlatego też nawet najbardziej schorowane pieski będą mogło korzystać z posłania.

Ścianki boczne legowiska wykonane zostały z grubego na 2 cm bloku pianki poliuretanowej, dzięki czemu nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez psa posłanie wróci do pierwotnych kształtów, jego dodatkową zaletą jest fakt, iż będzie chronić Twojego czworonoga przed przeciągami panującymi w mieszkaniu. Do jego obicia posłużyło nam oryginalne i miękkie w dotyku futerko w kolorze jasnego różu, które posiada stukturę małych wypustek. Górny rant posłania obity został tym samym futerkiem, różniącym się jedynie dla kontrastu kolorem, ekstrawaganckim amarantowym. Poduszka, która znajduje się w centralnej części legowiska wypełniona została dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu jest bardzo sprężysta i elastyczna, a przy tym w 100% hipoalergiczna i nie powodująca podrażnień na skórze czworonoga. Należy także zwrócić uwagę na jej cechy fabryczne, jest bardzo giętka i elastyczna, dzięki czemu dopasowywać się będzie idealnie do kształtów anatomicznych psa. Jej kolejną zaletą jest fakt, iż jest ona dwustronna i dwukolorowa, z jednej strony obita futerkiem w kolorze amarantowym, a z drugiej jasnoróżowym. Spód legowiska podszyty został antypoślizgowym materiałem, dzięki czemu można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na werandzie, czy w ogrodzie.  

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej przedstawiającego koronę i napis "The Princess sleeps here" - jest to wariant dla suczki. Na Państwa życzenie możemy umieścić w tym miejscu wariant dla chłopca z napisem "The Prince sleeps here". O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia. 

W naszej ofercie dostępny jest także kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co powyżej omawiane legowisko, jeśli więc chcecie Państwo stworzyć niepowtarzalny komplet dla swojego czworonoga to z przyjemnością zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą.

W razie zabrudzeń posłanie z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. (oddzielnie poduszkę i posłanie), ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • miękkie, wygodne i sprężyste
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • przyozdobione haftem
  • posiada dwustronną, dwukolorową poduszkę
  • poduszka dopasowuje się do kształtów anatomicznych czworonoga
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również