legowisko dla psa

Różowe posłanie Home Sweet Home

Kod produktu: LELE 0250
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Obserwując wszelkie tendencje związane z zoologią bez trudnu zauważyć można, że rola psa na przestrzeni lat diametralnie się zmieniła. Kiedyś psy pełniły funkcję obronną i strzegły domostwa przed nieporządanymi "gośćmi". Dziś prawdopodobnie to ich trzeba byłoby bronić, zwłaszcza maluchów :). Czworonogi stoją już bardzo często na równi z człowiekiem, dzięki czemu rację ma istnienie naszej firmy, czy innych, które trudnią się sprzedażą akcesoriów dla psów. W tym momencie chcielibyśmy więc zachęcić Państwa do zakupu jednego z legowisk dla swojego czworonoga, które oferuje nasza firma. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila. 

Opisywane legowisko powstało dzięki wykorzystaniu produktów najwyższej jakości, które wykorzystywane są przez naszą firmę przez długi czas. Stelaż dla niego stanowi 3 centymetrowa pianka poliuretanowa, która posiada funkcję "Memory", znaczy to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powracają do pierwotnych kształtów. Zdecydowaliśmy się obić je różowym, miłym w dotku futerkiem, które posiada strukturę małych wybojów. Dzięki takiej fakturze odpoczynek w posłaniu będzie bardzo komfortowy. Górny fant przyozdobiliśmy jasnoróżowym, gładkim futerkiem. Poduszeczkę, którą znajdą Państwo w legowisku wypełniliśmy dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu pupil jest doskonale chroniony od chłodu podłoża. Jej zaletą jest ponadto fakt, iż jest ona dwustronna, z jednej strony obita różowym futerkiem (tym co ścianki boczne), a z drugiej różowym. Dzięki takiej innowacji to Państwo sami będziecie mogli decydować o wyglądzie legowiska. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie średniej wielkości haftu na ściance bocznej z napisem "Home sweet home" oraz symbolem średniej wielkości kości. Spód spania ponadto powstał dzięki zastosowaniu antypoślizgowego materiału. 

W naszej ofercie znajdziecie także Państwo kocyk, który cechuje się tą samą kolorystyką, co opisywane legowisko. Macie więc jedyną i niepowtarzalną okazję, by stworzyć oryginalny komplet.

W razie zabrudzeń legowisko prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. kąpieli nie była wyższa niż 40 stopni.

Zalety legowiska dla psa:

  • miękkie i niezwykle wygodne
  • obite futerkiem o strukturze wybojów
  • przyozdobione haftem
  • nadaje się do prania w pralce
  • od spodu obite antypoślizgowym materiałem
  • ma mocny, wytrzymały stelaż

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Owalne legowisko dla goldena
Cena od: 40.00 zł
Kanapa dla psa niebieska
Cena od: 150.00 zł
Kocyk stalowo-czarny minky
Cena od: 69.00 zł