legowisko dla psa

Posłanie dla shih tzu

Kod produktu: LELE 0247
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Jako właściciele małych psów doskonale jesteśmy świadomi tego, jak ważne jest by legowisko, w którym wypoczywać będą nasze pociechy było zarówno wygodne, jak i eleganckie. Nie wszystkie bowiem legowiska, które proponujemy naszym pupilom są przez nie zaakceptowane. Nasze suczki cenią sobie przede wszystkim wysoki standard oraz niebanalny wygląd. Chcąc zaspokoić przede wszystkim ich potrzeby zleciliśmy naszym stylistom stworzenie legowiska, którego poduszka w całości wypełniona będzie kulką silikonową (wiemy od Państwa, że ten właśnie wkład sprawdza się najlepiej), a stelaż ścianek bocznych stanowić będzie gruby blok pianki poliuretanowej. 

Pianka poliuretanowa posiada funkcję "Memory", znaczy to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powracają do pierwotnych kształtów. Zdecydowaliśmy się obić je miłym w dotku futerkiem, które posiada strukturę małych wybojów. Dzięki takiej fakturze odpoczynek w posłaniu będzie bardzo komfortowy. Górny fant przyozdobiliśmy jasnoróżowym, gładkim futerkiem. Poduszeczkę, którą znajdą Państwo w legowisku wypełniliśmy dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu pupil jest doskonale chroniony od chłodu podłoża. Jej zaletą jest ponadto fakt, iż jest ona dwustronna, z jednej strony obita futerkiem (tym co ścianki boczne), a z drugiej różowym. Dzięki takiej innowacji to Państwo sami będziecie mogli decydować o wyglądzie legowiska. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie średniej wielkości haftu na ściance bocznej z napisem "Home sweet home" oraz symbolem średniej wielkości kości. Spód spania ponadto powstał dzięki zastosowaniu antypoślizgowego materiału.

W razie zabrudzeń legowisko bez większych problemów wyprać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.

W naszej ofercie znajdziecie także Państwo kocyk, który cechuje się tą samą kolorystyką, co opisywane legowisko. Macie więc jedyną i niepowtarzalną okazję, by stworzyć oryginalny komplet.

Zalety legowiska dla psa:

  • posiada dwustronną poduszkę
  • nadaje się do prania w pralce
  • eleganckie i bardzo oryginalne
  • ma hipoalergiczny wsad 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: