legowisko dla psa

Posłanie dla pudelka

Kod produktu: LELE 0256
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Nasycone kolory są w tym sezonie w modzie. Również we wszystkich akcesoriach wyposażenia mieszkań można zauważyć bardzo mocno odciśnięty trend na ostrą kolorystykę. Dlatego czerwone, a właściwie malinowe legowisko dla psa, to pewny hit w nadchodzącym sezonie. Pasuje w zasadzie do każdego wystroju nowocześnie urządzonego mieszkania. Doskonałej jakości materiały jakie wykorzystano podczas jego produkcji zapewniają psu naprawdę komfortowy wypoczynek oraz niczym nie zmącony sen.

Ścianki boczne widocznego na zdjęciach powyżej legowiska powstały dzięki wykorzystaniu grubego bloku pianki poliuretanowej, dzięki czemu nie odgniatają się one nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania. Ścianki obite zostały piękny, malinowym futerkiem, które posiada strukturę małych wypustek. Kolejną zaletą legowiska dla pudelka jest fakt, iż posiada ono dwustronną, dwukolorową poduszkę, z jednej strony obitą tym samym futerkiem co ścianki boczne, a z drugiej tym co górny rant ścianek. Jej wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej, dzięki czemu posłanie jest bardzo wygodne i miękkie. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niedużego haftu na ściance bocznej, który przedstawia napis "Home sweet home", oraz kostkę dla psa. 

W razie zabrudzeń legowisko prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. kąpieli nie była wyższa niż 40 stopni.

W naszej ofercie znajdziecie także Państwo kocyk, który cechuje się tą samą kolorystyką, co opisywane legowisko. Macie więc jedyną i niepowtarzalną okazję, by stworzyć oryginalny komplet.

Zalety legowiska dla psa:

  • miękkie i bardzo wygodne
  • można z niego korzystać zarówno w lecie, jak i w zimie
  • nadaje się do prania w pralce
  • ma dwustronną poduszkę
  • ozdobione haftem

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również