legowisko dla psa

Popielato-różowe posłanie z haftem

Kod produktu: LELE 0313
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Tym Państwu, którzy znaleźli się na naszej stronie, ponieważ poszukują czegoś modnego i jednocześnie ekstrawaganckiego, chcielibyśmy polecić nowość, którą nasi projektanci stworzyli z myślą o małych psach. Wychodząc naprzeciw potrzebom tym czworonogom, które mają wysokie wymagania jeżeli chodzi o miejsce do snu nasi styliści stworzyli komfortowe posłanie, które w całości wykonane zostało z dwóch rodzajów futra. 

Widoczne na zdjęciach powyżej posłanie wykonane zostało z najwyższej jakości półproduktów i materiałów, oraz stworzone z dbałością nawet o najmniejszy szczegół. Ścianki boczne produktu wykonane zostały z grubego na 3 cm bloku pianki poliuretanowej, dzięki której legowisko zawsze powracać będzie do swoich pierwotnych kształtów. Na ścianki naciągnęliśmy bardzo dobrze znany już naszym stałym klientom popielaty materiał minky, który charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości małych wypustek, dzięki którym całość nie tylko wygląda interesująco, ale przede wszystkim jest wygodna. Aby nieco rozweselić posłanie postanowiliśmy jego górny rant obić pudroworóżowym futerkiem o takiej samej strukturze. Nie zostanie to bez znaczenia, kiedy Twój znużony snem pies oprze swoją główkę o ściankę boczną. Tym, co rzeczywiście wpływa na wygodę i komfort snu psa, jest poduszka, którą znajdziecie Państwo wewnątrz posłania. Jej główną zaletą jest fakt, iż wypełniona ona została w 100% hipoalergicznym wsadem, dzięki czemu z posłania będą mogły korzystać nawet bardzo alergiczne czworonogi. Jej struktura sprawia ponadto, iż poduszka jest bardzo sprężysta i dopasowuje się do kształtów anatomicznych czworonoga. Dbając o wygląd posłania postanowiliśmy obić ją z dwóch stron różnymi materiałami, tak byście to Państwo mieli możliwość decyowania o tym, jak będzie wyglądało spanie. Spód legowiska podszyty został antypoślizgowym materiałem, dzięki czemu z posłania korzystać będzie można zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz.

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej przedstawiającego koronę i napis "The Princess sleeps here" - jest to wariant dla suczki. Na Państwa życzenie możemy umieścić w tym miejscu wariant dla chłopca z napisem "The Prince sleeps here". O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia. 

W naszej ofercie znajdziecie także Państwo kocyk, który cechuje się tą samą kolorystyką, co opisywane legowisko. Macie więc jedyną i niepowtarzalną okazję, by stworzyć oryginalny komplet.

W razie zabrudzeń posłanie z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. (oddzielnie poduszkę i posłanie), ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • miękkie i wygodne
  • dostępne w 3 rozmiarach
  • posiada dwustronną, dwukolorową poduszkę
  • przyozdobione haftem
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • poduszka dopasowuje się do kształtów anatomicznych psa

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również