legowisko dla psa

Popielato-różowe legowisko z łapką dla yorka

Kod produktu: LELE 0368
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Yorki to niezwykle wymagające czworonogi jeśli chodzi o wybór miejsca, w którym będą odpoczywały. Ich potrzeby oraz warunki, które muszą być spełnione aby york poprawnie się rozwijał wynikają z tego, iż od zarania dziejów była to rasa typowo reprezentacyjna, której zadaniem było towarzyszenie swojemu właścicielowi. Cóż można rzec, yorki mają potrzebę na komfort i wygodę zapisaną we krwi, dlatego też nie możemy pozwolić na to, by odpoczywały one w miejscach, które nie są przeznaczone typowo pod użycie yorka. Wygodne legowiska, miłe w dotyku kocyki, czy wygodne ubranka to produkty, w które musimy się wyposażyć, kiedy chcemy zadbać o odpowiedni komfort i wygodę swojego psa. Jako miłośnicy tej rasy, oraz właściciele kilku yorków doszliśmy do wniosku, iż czworonogi te potrzebują legowiska przeznaczonego typowo dla tej rasy, które spełni wymagania najbardziej z rygorystycznych przedstawicieli. Widoczne na zdjęciach powyżej posłanie to nie tylko klasa sama w sobie, ale przede wszystkim komfort i wygoda, z której sami chcielibyście na codzień korzystać.  

Popielato-różowe legowisko z łapką dla yorka

Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko dla yorka uszyte zostało z dwóch rodzajów tkaniny futerkowej. Oparcie posłania powstało z gładkiego futra velboa (długość włosa około 3-4 mm) koloru popielatego. Górny rant oparcia dodatkowo został obszyty pasem materiału w kolorze pudrowego różu o nieco dłuższej strukturze włosa. W środku legowiska znajduje się wyjątkowo lekka i sprężysta poduszka wypchana kukami silikonu, która to bezpośrednio wpływa na komfort i wygodę yorka. Puch silikonowy stosowany w tej poduszce jest szczególnie ceniony za doskonałe zdolności dopasowywania się do kształtów anatomicznych zwierzęcia, tak by zapewnić mu najwyższy komfort snu a także dobrą przepuszczalność powietrza, dzięki czemu skóra pupila nieustannie oddycha nie pocąc się nawet podczas największych upałów do jakich dochodzi latem. Poduszka zastosowana w tym posłaniu jest dwustronna – uszyta z dwóch kolorów tkaniny, dzięki czemu każdy właściciel psa może jeszcze bardziej spersonalizować wygląd posłania do stylizacji pomieszczenia w którym na co dzień przebywa jego pupil. Na sam koniec chcielibyśmy wspomnieć o ozdobnikach jakich użyliśmy aby wzbogacić wizualnie ten model posłania – pierwszym z nich jest niewielki haft umieszczony tuż przy wejściu do posłania przedstawiający odciśniętą łapę psa w kolorze pudrowego różu, natomiast drugim elementem są pompony przyszyte w niedużej odległości od łapki. 

Z tego miejsca chcielibyśmy ponadto podkreślić, iż w naszej ofercie znajdziecie Państwo kocyk, który wykonany został z dokładnie tych samych materiałów, co opisywane powyżej posłanie. Decydując się na jego zakup zagwarantujecie swojemu czworonogi doskonałą ochroną od zimna i przeciągów.

Zalety popielato-różowego legowiska dla psa:

  • mogą z niego korzystać zarówno psy, jak i koty
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów i półproduktów
  • przyozdobione haftem oraz pomponikami
  • wygodne, eleganckie i miękkie
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • będzie stanowić doskonały komplet z kocykiem
  • doskonale dba o komfort i wygodę zwierzęcia

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Domek dla yorka HSH błękitny
Cena od: 170.00 zł
Legowisko różyczka malinowa
Promocja: 80.00 zł
Kocyk błękitny
Cena od: 69.00 zł