legowisko dla psa

Popielato-czarne legowisko Home Sweet Home

Kod produktu: LELE 0380
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Zarówno psy, jak i koty to zwierzęta, które wymagające są jeśli chodzi o dobór miejsca do wypoczynku. Naszym zadaniem jako właścicieli oraz producentów produktów dla zwierząt jest popularyzowanie idei, aby dbać o komfort i wygodę swojego kota i psa. Jesteśmy zadowoleni widoczną tendencją, która pokazuje, iż coraz więcej osób, zwłaszcza w miastach, decyduje się na zakup odpowiedniego posłania dla swojego zwierzaka tak by zagwarantować mu wysoki komfort i spokój. Pogląd iż kot, czy pies odpoczywać może na starym kocu, czy szmacie powoli odchodzi w zapomnienie, a my stajemy się coraz bardziej świadomymi właścicielami, którzy dbają o samopoczucie swojego ukochanego pupila. Niezależnie czy jesteście Państwo właścicielami yorka, maltańczyka, sfinksa, kota perskiego, czy dachowca, bardzo cieszy nas fakt, iż znaleźliście się Państwo pod tym adresem, ponieważ to znaczy, że liczy się dla Was komfort i swoboda swojego zwierzaka. W tym momencie chcielibyśmy zaproponować Państwu zakup popielato-czarnego legowiska Home Sweet Home, w którym każdy czworonóg poczuje się "jak w domu". Nasza dbałośc o szczegóły oraz fakt, iż korzystaliśmy z najwyższej jakości materiałów sprawią, że Wasz zwierzak zagwarantowany będzie miał odpoczynek na najwyższym poziomie.

Popielato-czarne legowisko Home Sweet Home

Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko powstało w wyniku połączenia dwóch rodzajów futerek, tak by zagwarantować Waszemu pupilowi najwyższy standard i komfort. Stelaż posłania stanowi 3 centymetrowa pianka poliuretanowa, która posiada funkcję "Memory", znaczy to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powracają do pierwotnych kształtów. Funkcja ta doskonale sprawdzi się także podczas transportu posłania, bowiem łatwo jest je złożyć, a następnie czym przy wyciąganiu z pewnością wróci do swoich pierwotnych kształtów. Zdecydowaliśmy się obić je jasnopopielatym, miłym w dotku futerkiem, które posiada strukturę małych wybojów. Dzięki takiej fakturze odpoczynek w posłaniu będzie bardzo komfortowy. Górny rant przyozdobiliśmy czarnym, gładkim futerkiem, aby doskonale skontrastować i wykończyć całość. Poduszeczkę, którą znajdą Państwo w legowisku wypełniliśmy dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu pupil jest doskonale chroniony od chłodu podłoża. Jej zaletą jest ponadto fakt, iż jest ona dwustronna, z jednej strony obita popielatym futerkiem (tym co ścianki boczne), a z drugiej czarnym. Dzięki takiej innowacji to Państwo sami będziecie mogli decydować o wyglądzie legowiska. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie delikatnego, średniej wielkości haftu na ściance bocznej z napisem "Home sweet home" oraz symbolem średniej wielkości kości. Spód spania ponadto powstał dzięki zastosowaniu antypoślizgowego materiału.   

W razie zabrudzeń nasze eleganckie legowisko z powodzeniem prać można w pralce automatycznej - temp. nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza, a obroty nie powinny być większe niż 800.

W naszej ofercie znajdziecie także Państwo kocyk, który cechuje się tą samą kolorystyką, co opisywane legowisko. Macie więc jedyną i niepowtarzalną okazję, by stworzyć oryginalny komplet.

Zalety popielatego legowiska Home Sweet Home:

  • wykonane z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
  • przyozodobione delikatnym haftem
  • posiada wyciąganą, dwukolorową poduszkę
  • miękkie, wygodne i komfortowe
  • mogą z niego korzystać zarówno psy, jak i koty
  • doskonale izoluje od zimna i przeciągów
  • łatwe do utrzymania w czystości

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: