legowisko dla psa

Popielato-czarne legowisko dla sfinksa

Kod produktu: LELE 0379
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Sfinksy to rasa kota, którą albo się uwielbia i kocha, albo się za nią nie przepada. Oryginalny zwierzak to ulubieniec wielu gwiazd, takich jak Kat von D, czy Jennifer Aniston (przedstawiciel tej rasy pojawił się nawet w jednym odcinku "Przyjaciół"!), ale także właścicieli kotów i hodowców. Jego osobliwy wygląd i sposób bycia sprawił, że uwielbiają go miliony na całym świecie. Jest to ponadto rasa, którą uważa się za przyjazną i pozytywnie nastawioną do człowieka, jednak kot ten, tak jak jego bliżsi i dalsi kuzyni, jest niezwykle wymagający jeśli chodzi o wybór odpowiedniego miejsca do wypoczynku. Wysokie standardy oraz wymagania sprawiają, iż jest to kot odpowiedni dla osoby, która już wcześniej była w posiadaniu kota (rasy tej nie poleca się niedoświadczonym kociarzom). Ze względu na delikatną skórę i niską tolerancję dla skrajnych temperatur, raczej preferują domowo-kanapowe warunki życia dlatego zadaniem ich właścicieli jest zakupienie im wygodnego i ciepłego posłania, które spełni ich wszystkie wymagania, nawet te najbardziej osobliwe.

Popielato-czarne legowisko dla sfinksa

Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko to nieco odświeżony wariant naszych legowisk owalnych, które uwielbiane są przez duże grono psów i kotów na całym świecie. Konstrukcja opisywanego posłania dla sfinksa niczym nie różni się od wcześniej prezentowanych przez nas modeli i wykonana została z grubej na 3 cm pianki poliuretanowej na którą naciągnięta została tkanina velboa w kolorze popielatym. Górny rant oparcia dodatkowo przyozdobiony został szerokim pasem czarnego futerka którego struktura włosa przypomina pęki nierozwiniętych kwiatów róży – stąd też potoczna nazwa tej tkaniny (czarne różyczki). Przód spania został dość mocno obniżony co pozwala na to aby do jego środka wśliznął się nawet niewielkich rozmiarów sfinks czy inny kot. Obniżony stan posłania ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę - otóż dzięki niej mały kotek wylegując się na miękkiej i wygodnej podusi bez problemu może obserwować wszystko co dzieje się wokół niego. Skoro już poruszyliśmy temat poduszki to uszyto ją z dwóch wspomnianych już wcześniej tkanin futerkowych (jest dwustronna) zaś jej środek wypełniony został puszystymi i bardzo lekkimi kulkami silikonu o średnicy 4mm. Ten rodzaj wypełnienia jest jednym z najlepszych - stosowany jest w kołdrach oraz poduszkach których używają ludzie. Silikon wykorzystany w poduszce doskonale dopasowuje się do budowy anatomicznej małego kota dzięki czemu nacisk na ciało zwierzęcia rozkłada się równomiernie i powoduje uczucie lekkości i niczym nieskrępowanej wygody. Dbając zarówno o rozrywkę Twojego sfinksa, jak i walory estetyczne, zdecydowaliśmy się na przyozdobienie posłania niewielkim haftem przedstawiającym łapkę oraz dwoma czarnymi pomponikami. Lekkie ozdobniki doskonale zadbają o przednią zabawę Twojego sfinksa.

Z tego miejsca chcielibyśmy ponadto podkreślić, iż w naszej ofercie znajdziecie Państwo kocyk, który wykonany został z dokładnie tych samych materiałów, co opisywane powyżej posłanie. Decydując się na jego zakup zagwarantujecie swojemu czworonogi doskonałą ochroną od zimna i przeciągów.

W razie zabrudzeń nasze eleganckie legowisko z powodzeniem prać można w pralce automatycznej - temp. nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza, a obroty nie powinny być większe niż 800.

Zalety legowiska dla sfinksa:

  • eleganckie, wygodne i praktyczne
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów 
  • mogą z niego korzystać zarówno koty, jak i psy
  • posiada wyciąganą, dwukolorową poduszkę
  • doskoanel izoluje od zimna podłoża oraz przeciągów
  • stworzy doskonałą całość z kocykiem
  • łatwe do utrzymania w czystości

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również