legowisko dla psa

Owalne posłanie pomarańczowo-brązowa orchidea

Kod produktu: LELE 0148
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
40.00 szt
44.00 szt
50.00 szt
63.00 szt
70.00 szt
78.00 szt
95.00 szt
100.00 szt
118.00 szt
Informacje

Przedstawiamy Państwu kolejne posłanie które niedawno opuścił naszą szwalnię. Nowe legowisko zaprojektowane oraz wykonane zostało jako uniwersalny produkt, który można z powodzeniem dopasować do każdej rasy psów. Dzięki niezbyt skomplikowanej formie doskonale nada się nie tylko dla yorka lub chihuahua lecz również sprawdzi się jako wygodne spanko dla labradora. Nowy produkt dostępny jest w sprzedaży aż w dziewięciu rozmiarach dlatego każdy właściciel psa niezależnie od jego rasy z powodzeniem dobierze odpowiednią wielkość dla swojego zwierzaka.

Nowe posłanie uszyte zostało z najwyższej jakości półproduktów które zawsze starannie dobieramy zarówno pod względem wizualnym jak i praktycznym. Przedstawiony na zdjęciach model zaliczyć należy do najbardziej udanych jakie ostatnimi czasy opuściły naszą linię produkcyjną, ponieważ już w pierwszych dniach wypuszczenia na rynek bije rekordy nie tylko pod względem zapytań naszych klientów ale także samej jego sprzedaży. Wróćmy jednak do detali w/w produktu.

Ścianka boczna posłania wykonana została ze specjalnej pianki poliuretanowej o grubości 2,5 cm. Materiał ten jest odporny na zniekształcenia, dzięki czemu nawet długotrwałe niewłaściwe użytkowanie przez zwierzę nie wpłynie na jego wygląd. Dodatkowo na piankę poliuretanową została naciągnięta wytrzymała warstwa bawełny, która nie tylko zdobi produkt ale również sprawia że leżący wewnątrz posłania piesek czyje się niezwykle komfortowo. To jednak nie wszystkie zalety posłania, otóż jego środek wyposażony został w owalną poduszeczkę którą uszyto z czekoladowego futerka. W kład jest bardzo miękki i sprężysty co relatywnie przekłada się na wygodę pupila.

Pomarańczowo-brązowe posłanie dla psa z powodzeniem można prać w pralce. Proszę jednak pamiętać o tym aby podczas tej czynności ciepło kąpieli nie przekraczało 45 st. Celsjusza ponieważ wyższa temperatura może doprowadzić do zmechacenia się czekoladowego futra poduszki.

Zalety posłania dla psa:

  • ciekawa kolorystyka oraz design
  • uniwersalne - nadaje się dla większości ras psów
  • ścianki legowiska odporne na zniekształcenia
  • posiada wyciąganą poduszkę
  • spód legowiska wykonany z antypoślizgowego materiału
  • mozna je prać w pralce

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również