legowisko dla psa

Owalne posłanie dla yorka

Kod produktu: LELE 0144
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
42.00 szt
45.00 szt
50.00 szt
61.00 szt
66.00 szt
72.00 szt
86.00 szt
98.00 szt
104.00 szt
Informacje

Luksus i elegancja na najwyższym poziomie – tak jednym zdaniem można skwitować przedstawione na zdjęciach posłanie. Mimo prostej formy zachwyca dobrze dobrana kolorystyką oraz wysoka jakością materiałów. Do jego uszycia użyliśmy specjalnej pianki poliuretanowej która posłużyła nam jako ścianka boczna legowiska. Dodatkowo na wierzchnią warstwę ścianek nałożone zostało niezwykle delikatne i miękkie w dotyku białe futerko z nadrukiem czarnych łatek. Wewnątrz posłania umieszczona została bardzo miękka i wygodna poduszka którą wykonaliśmy z czarnej bawełny. Jej wnętrze wypchane zostało spora ilością kulek silikonu które sprawiają że cały produkt jest niezwykle miękki i wygodny. Spód posłania posiada antypoślizgową warstwę dzięki której do jego wnętrza nie przedostaje się wilgoć ani chłód jaki często występuje podczas kontaktu posłania z podłożem.

Nasz nowy produkt z powodzeniem nadaje się do prania w pralce automatycznej. Najeży jednak przy tej czynności pamiętać aby temperatura prania nie przekraczała 45 stopni Celsjusza ponieważ biało-czarne futro może ulec zmechaceniu. 

Posłanie ze względów na wysoki komfort oraz wygodę dedykowane jest przede wszystkim dla małych psów takich jak yorki lub maltańczyki

Zalety legowiska dla yorka:

  • miękkie i bardzo wygodne
  • można je prać w pralce
  • posiada wyciągana poduszkę
  • idealne dla yorków oraz maltańczyków
  • posiada antypoślizgowy spód
  • dostępne w dziewięciu wymiarach

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również