legowisko dla psa

Owalne legowisko dla yorka czarno-czerwone pompony

Kod produktu: LELE 0161
Produkt archiwalny
Informacje

Prezentujemy Państwu praktyczny i niezwykle elegancki model posłania który zaprojektowany i wykonany został z myślą o najbardziej wybrednej i niezwykle wymagającej rasie psów do których zaliczyć należy yorki. Przez setki lat właśnie ta rasa psów zyskała sobie ogromną przychylność nie tylko w domach zamożnych osób ale również spotkać je można było na dworach angielskich książąt gdzie zazwyczaj odpoczywały na miękkich i wygodnych fotelach. W dniu dzisiejszym upodobania yorków jeżeli chodzi o wygodę zasypiania nie zawiele się zmieniły stąd też większość yorków na miejsce swojego snu wybiera nasze łożko bądź też sofę w salonie.

Nasza firma doskonale zna potrzeby tej rasy dlatego postanowiliśmy stworzyć kolekcję legowisk która dostosowana będzie do potrzeb i wymogów małych yorków. Oferowany przez nas model spania uszyty został w wyjątkowo delikatnych i  miłych w dotyku futer, dzięki czemu Państwa pupil z chęcią zamieni dotychczasowo okupowane łożko na właśnie ten model wygodnego spania.

Zewnętrzne ścianki legowiska obszyte zostały czarnym futerkiem, zaś górny rant produktu dla kontrastu wykończony został futerkiem w kolorze czerwonym. W środku posłania umieszczona została miękka i wygodna poduszka którą w razie potrzeby można wyciągnąć i wyprać. Poduszka jest dwustronna oznacza to że z jednej strony zdobi ją czarne futerko natomiast z drugiej czerwone.

Legowisko dla yorka wyposażone zostało również w szereg zdobników takich jak haftowana psia łapa oraz kąplet pomponów który umieszczony został zaraz przy wejściu do posłania.

Produkt występuje w trzech wielkościach. Przed jego zakupem prosimy o dokłądne dopasowanie wymiarów do wielkości Państwa yorka. 

Podane przez nas wielkości legowisk są zawsze rozmiarami zewnętrznymi.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kocyk wykonany z tych samych materiałów, dzięki czemu macie niepowtarzalną szansę na  stworzenie oryginalnego kompletu.

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj komentarz:
| Dodane przez:~Tomasz_K Warszawa
spanie dla yorka
Bardzo ładny model spania kupiłem go dla swojego psa i jest naprawdę wart swojej ceny. Materiały są doskonałe a całość uszyta niezmiernie starannie. Polecam
Ocena: 5 5.0
Polecamy Również
Domek dla psa fuksja
Cena od: 95.00 zł
Kocyk dla psa ecru
Cena od: 60.00 zł
Kocyk czarny
Cena od: 60.00 zł
Czerwone legowisko dla beagla
Cena od: 32.00 zł