legowisko dla psa

Owalne legowisko dla sznaucera

Kod produktu: LELE 0055
Produkt archiwalny
Informacje

Wybierając legowisko dla sznaucera powinniśmy wiedzieć o kilku niezbędnych aspektach które sprawią że nasz zakup będzie w 100% trafny. Przede wszystkim nowe posłanie nie powinno być zabudowane (legowisko w typu domek bądź budka) ponieważ sznaucery uwielbiają otwarte przestrzenie. Legowisko dla sznaucera powinno być umiejscowione z zacisznym miejscu, wolnym od przeciągów oraz z dala od grzejników. Jego forma powinna być prosta i przede wszystkim bardzo wygodna. Piesek przebywając w posłaniu powinien mieć możliwość obserwacji otoczenia.

Zaprezentowany na zdjęciu powyżej model posiada wszystkie omawiane wcześniej walory, oprócz tego jest bardzo eleganckie i niezmiernie praktyczne. Wykonane zostało w całości z bardzo mocnej bawełny w dwóch odcieniach fioletu. Oparcie posłania uszyte zostało z materiały na którym nadrukowane zostały bardzo duże kwiaty orchidei w kolorze błękitnym. Poduszkę wykonano z gładkiej bawełny w kolorze jasno-fioletowym. Jej wnętrze wypchane zostało elastycznymi kulkami silikonowymi które nadają jej sprężystości i sprawiają że leżący na niej sznaucer czuje się niezmiernie komfortowo. Oczywiście poduszka w posłaniu jest wyciągana i można ją bez większych przeszkód prać w pralce. Podłoże posłania podszyto specjalnym antypoślizgowym materiałem który dodatkowo idealnie izoluje psa przed kontaktem z chłodnym podłożem posadzki.

Nasze legowisko dla sznaucera dostępne jest aż w dziewięciu rozmiarach, dlatego przed jego zakupem prosimy o dokładne zmierzenie wielkości swojego pupila. Podane przez nas w kolumnie wielkości legowisk są wymiarami zewnętrznymi.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: