legowisko dla psa

Owalne legowisko dla psa różowy tygrysek

Kod produktu: LELE 0401
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
42.00 szt
45.00 szt
50.00 szt
61.00 szt
66.00 szt
72.00 szt
86.00 szt
98.00 szt
104.00 szt
Informacje

Zaprezentowany na zdjęciach model posłania jest na tyle uniwersalny, że z pewnością będzie odpowiedni dla każdego psa, niezależnie od jego rasy. Owalne wcięcie, które wykonano  ściance bocznej posłania umożliwia bezproblemowe wejście oraz wyjście z niego nawet najmniejszym pieskom takim jak ratlerki i chihuahua. Boki posłania wykonane zostały z bardzo wytrzymałej i podpornej na zgniecenie pianki poliuretanowej, która została obszyta bardzo miłym i zarazem odpornym na zadrapania futerkiem w czarno-różowe prążki, które przypominają prążki tygrysa. Posłanie dla psa posiada owalną poduszkę, którą uszyto z przepuszczającej powietrze bawełny - materiał ten doskonale sprawdza się podczas dużych upałów, bowiem skóra psa wcale się nie poci. Oczywiście jak na komfortowe legowisko przystało – poduszkę wypełniono dużą ilością elastycznej i sprężystej kulki silikonowej, dzięki czemu posłanie dla psa jest niesamowicie wygodne i lekkie. 

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem nadaje się do prania w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

Model dostępny jest aż w dziewięciu rozmiarach dlatego przed jego zakupem prosimy o dokładne zmierzenie psa oraz miejsca w którym będzie się ono znajdować. Polecamy je wszystkim rasom psów.

Zalety legowiska dla psa:

  • wykonane z wysokiej jakości tkanin i wsadów
  • niezwykle wygodne i komfortowe
  • doskonale współpracuje z ciałem czworonoga
  • dzięki kulce silikonowej jest wygodne i sprężyste
  • łatwe do utrzymania w czystości

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Sofa dla psa niebieska
Cena od: 105.00 zł
Kocyk błękitny
Cena od: 60.00 zł