legowisko dla psa

Owalne legowisko dla psa różowo-fioletowa kratka

Kod produktu: LELE 0400
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
40.00 szt
44.00 szt
50.00 szt
63.00 szt
70.00 szt
78.00 szt
95.00 szt
100.00 szt
118.00 szt
Informacje

Wzór posłania, które widzicie Państwo na zdjęciach powyżej został zaprojektowany tak, aby każdy z psów (niezależnie od rasy) mógł się w nim wygodnie położyć i zasnąć. Spanie posiada średniej wielkości oparcie (wykonane z grubej pianki poliuretanowej), dzięki czemu pupil jest zawsze osłonięty od przeciągów, co jest nie bez znaczenia szczególnie u zwierząt w podeszłym wieku. Oparcie wykończone zostało w całości bawełną z nadrukiem fioletowo-różowej kratki. Kolejną bardzo ważną rzeczą w legowisku jest wyściółka – w omawianym przypadku jest to gruba i bardzo miękka poduszka, która wypełniona została specjalnymi kulkami silikonu – to właśnie ona zapewnia psu niesamowity komfort snu, a także sprawia że jest on rewelacyjnie zabezpieczony przed chłodem oraz wilgocią występującą przy kontakcie spania z podłożem. Warto także podkreślić, iż jest sprężysta i elastyczna, dzięki czemu dobrze dobrze współpracuje z ciałem psiaka. 

Zalety legowiska dla psa:

  • dostępne w kilku rozmiarach
  • gwarantuje doskonały komfort i wygodę
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz
  • posiada elastyczną i sprężystą poduszkę

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem nadaje się do prania w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

Model dostępny jest aż w dziewięciu rozmiarach dlatego przed jego zakupem prosimy o dokładne zmierzenie psa oraz miejsca w którym będzie się ono znajdować. Polecamy je wszystkim rasom psów.

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również