legowisko dla psa

Owalne legowisko dla maltańczyka

Kod produktu: LELE 0046
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
32.00 szt
35.00 szt
40.00 szt
51.00 szt
56.00 szt
62.00 szt
76.00 szt
88.00 szt
94.00 szt
Informacje

Naszym klientom oferujemy oryginalne i niezmiernie wygodne legowisko dla maltańczyka. Jego  prosta forma i idealnie zestawiona kolorystyka z pewnością doskonale wkomponuje się w prawie każde nowocześnie urządzone wnętrze. Materiałem wyjściowym do wykonania tego posłania była niezwykle wytrzymała bawełna. Oparcie legowiska stanowi mocna i odporna na odkształcenia pianka tapicerska o grubości 2 cm. Jego owalny kształt doskonale chroni maltańczyka przed hałasem oraz przeciągami jakie na co dzień występują w naszym mieszkaniu. Najważniejszym elementem posłania jest jednak malinowa poduszka którą uszyliśmy również z bardzo wytrzymałej bawełny. Jej środek wypełniliśmy drobnymi kulkami z waty silikonowej – Gwarantują one pupilowi ciepło oraz sprawiają że posłanie jest naprawdę bardzo wygodne. Od spodu legowisko dla maltańczyka obszyliśmy specjalną antypoślizgową tkaniną która oprócz swojego podstawowego zadania doskonale izoluje psa przed zimnem pochodzącym z płytek lub marmuru. Przed kupnem tego legowiska dla psa prosimy o dokładne zmierzenie pupila. Rozmiary posłania które podaliśmy w kolumnie powyżej są wymiarami zewnętrznymi.

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (4,7/5) Dodaj komentarz:
| Dodane przez:~Damian_U Kraków
Legowisko dla maltańczyka
Wesołe, ładne i bardzo wygodne legowisko dla maltańczyka. Jest łatwe w czyszczeniu i co ważne - nadaje się do prania w pralce. Legowisko zostało bardzo szybko dostarczone przez kuriera choć zamawiałem je tuż przed świętami. Polecam ten model posłania no i oczywiście cały ten sklep.
Ocena: 5 5.0
| Dodane przez:~Anna S Warszawa
łożeczko dla małego pieska
Bardzo ładne i praktyczne łóżko dla maltańczyka lub innego małego pieska. posiada bardzo miękka poduszeczkę oraz praktyczne wejście tak więc piesek nie trudzi wdrapując się do niego. Towar otrzymałam dobrze zapakowany i w pełni wartościowy - cały sklep posiada bardzo fajną ofertę legowisk - zdecydowanie polecam ! Macie ode mnie 5 !
Ocena: 5 5.0
| Dodane przez:~Dorota k. Poznań
Posłanie dla maltańczyka
bardzo ładne i dobrze uszyte. Prałam poduszkę już kilkakrotnie i nadaj jest w doskonałym stanie.Jedyne co bym zmieniła to kolor obicia poduszki bo biały włos jest trochę widoczny na materiale. Produkt godny polecenia.
Ocena: 4 4.0
Polecamy Również