legowisko dla psa

Niebieskie legowisko dla labradora

Kod produktu: LELE 0348
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
32.00 szt
35.00 szt
40.00 szt
51.00 szt
56.00 szt
62.00 szt
76.00 szt
88.00 szt
94.00 szt
Informacje

Labradory słyną ze swojej energiczności i żywiołowości. Każdemu zadaniu poświęcają się temu w 100%, dlatego odnajdują się jako świetni przewodnicy dla osób niewidomych lub pomaga terapeucie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Wiadome jest także, że te psiaki są niesamowicie towarzyskie i tolerancyjne. Nie przeszkadza im towarzystwo dzieci lub innych zwierząt, w tym kotów. Ich ładodność i niesamowita wszechstronność sprawiają, że na codzień psy te maką sporo do roboty. Nie zapominajmy także o spacerach, które labradory wprost uwielbiają. Po takim wyczerpującym dniu należy się naszemu wesołemu towarzyszowi czas na odpoczynek. Tu z pomocą przychodzimy my! Nasze nowe legowisko zostało zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie, dzięki czemu labrador będzie posiadał miejsce, gdzie zregeneruje siły po wyczerpującym dniu.

Podstawą posłania dla labradora jest poduszka, której wnętrze to duża ilość silikonowych kulek. Zapewniają one miękkość i delikatność poduszki niezależnie od ilości prań. Co więcej poduszkę można wyciągnąć, dzięki czemu znacznie ułatwia utrzymanie spania w czystości. Ściany boczne stworzone zostały z 3 centymetrowej pianki poliuretanowej. Posiada ona niezwykłą cechę, dzięki której wraca do pierwotnego kształtu, niezależnie od siły z jaką jest zniekształcana. Do wyprodukowania obicia wykorzystano funkcjonalną bawełnę w kolorze niebieskim, która jest odporna na zadrapania. Dzięki swej wytrzymałości jest w stanie przetrwać starcie z największym psim rozrabiaką. Warto dodać, że obicie jest zarówno wytrzymałe jak i miękkie. Sprawia to, że komfort snu jest niesamowicie duży, przez co psiak odpocznie i zregeneruje siły w naprawdę wygodnych warunkach. Spód obszyty został czarnym i ciężkim do zabrudzenia wigofilem.

Legowisko można prać w pralce automatycznej w 30 stopniach Celsjusza i delikatnie wirować.

Dostępne jest w dziewięciu rozmiarach.

Zalety legowiska dla labradora:

  • wytrzymałe i delikatne w dotyku
  • wyciągana i miękka poduszka
  • odporne na zadrapania
  • możliwość prania w pralce
  • chroni przed zimnem podłoża

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj komentarz:
| Dodane przez:~Anna_I Warszawa
legowisko dla labradora
Bardzo wygodne legowisko dla labradora lub innego średniej wielkości psa. Jest bardzo wytrzymałe i super się pierze. Latem skóra mojego labradora wcale się nie poci jak na nim leży. Mimo mało atrakcyjnej kolorystyce jest bardzo dobre w użytkowaniu. Mój Ares bardzo je lubi
Ocena: 5 5.0
Polecamy Również